Alte știri din fotbal
România U17 - Italia U17, meciul decisiv pentru calificarea la European și Mondial » Două goluri în prima repriză
0
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Musi deschide scorul!
0
România U19 nu o învinge nici pe Ucraina și încheie grupa Turneului de Elită pe ultimul loc
4
România ar urma să aibă o grupă de foc în preliminariile Euro 2028 » Traseul din Liga Națiunilor va influența crucial
0
Știri din fotbal internațional
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Rezultat NEVEROSIMIL obținut de naționala Iranului în plin război
2
Tottenham a făcut anunțul! De Zerbi, noul antrenor al londonezilor: „Suntem încântați să anunțăm”
0
FIFA a acordat „undă verde” pentru noua regulă a ofsaidului! » Unde și când va începe experimentarea
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Titlul number 24 , made in Germany . :)))))))))
2, 3 si : CAMPIONIIIIII, CAMPIONIIIII!!!!!!!! OLE, OLE, OLEEE! FELICITARI STEAUA! sa vina 25!
pai cred ca tocmai ca pana acum se lua dupa unu si altu a facut transferurile alea idioate , s-a luat ba dupa mm ba dupa argaseala , la un moment dat a adus si mache vreo 2 jucatori ... decat sa mai aduca penibili de a lu MM , precum Andrey , Elton , Shaban , Carlos etc .. mai bine jucatori tineri romani asa cum vrea Jiji ..
Recunoastem dar pe neve -anonimus ca sa nu afle Labin si Moflea sa ne spurce .
Steaua the best forever !
sincer eu am mai multa incredere in transferurile facute de cioban decat mm
Superb! ii invidiez pe toti cei care au putut fi alaturi de echipa in aceasta seara minunata! oricat de mult urasc unii pe cioban si il vor inchis,mort, plecat, vandut si altele, nimeni dar absolut nimeni nu poate nega faptul ca echipa care a primit titlul de campioana in noaptea asta este creatia ciobanului de la rahova.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.