Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
Mda. Esti *** A fost cel mai slab meci al Petrolului in disputele lor din sezonul asta cu Steaua si iata ca acum au castigat gratie stangaciilor lui Stanciu si Iancu. Asa se intampla in fotbal, ratarile se razbuna. Noi sa fim sanatosi! Hai Steaua! Si Gigi, daca tot ai iesit de la zdup, fa ceva cu sigla. Du-te si negociaza cu fomistii ailalti de la armata, ca jucatorii nu au nicio vina.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
va bagat petrolul mielul mai devreme mah fcsbistilor, hai cu asa targu mures campioana !!!
De ce te miri, aceeasi situatie a fost si cu Urziceni si cu CFR , cu mentiunea ca la CFR au au adus jucatori bunicei din Portugalia in special !!
nu cred ca a vorbit nimeni de arbitraj pe aici, nu mai vorbi aiurea. in seara asta ati avut noroc mare. bucura-te, ca poate nu se mai prezinta... si grabeste-te, pina nu va desfiintati si voi...
Felicitari gazarilor! Se vede ca n-a jucat texsheira! Gigi nici n-a iesit bine si a compromis deja un jucator... pacat de fotbalist!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am facut deja un efort enorm dand copy/paste. acu' tu vrei si virgule si puncte... :)) cum gresesc o virgula sau mananc o litera, cum apar marii intelectuali de gsp si ma critica. nu ma refer la tine.
fcsb n-are nicio vina. De vina e *** eliberat conditionat care a luat loc in tribune. A venit sa vada cum merge masina de spalat bani si si-a dat seama ca a cam ruginit :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa cum v-ati *** voi ultimele 4 etape? :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.