Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
3
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lovitură confirmată în mercato! S-a filmat pe „Emirates” și vine în Superliga: „Abia aștept”
0
Ionuț Rada a jucat în ultimul FCSB - Fenerbahce și a rememorat: „Când ești pe culoar cu Roberto Carlos...” » Ce spune despre șansele roș-albaștrilor
0
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
Ceva despre sport nu aveti? Lasati-ne cu vrajeli din astea, atata sentimente, atatea figuri. Un suporter adevarat indura orice cu stoicism nu plange ca o fetita, chiar daca e mic. Ce suporter o sa iasa din asta cand va fi mare, cand o sa mai fie deposedat de cate ceva o sa planga ca acum.
Nume predestinat:))
propun ca acest mucos sa fie decorat de presedintele Basescu precum pe diaconu astfel sportul va progresa
Sunteti deja penibili cu pustiu asta!!
ati rupt melcu cu cel copil parca ar fi fututo pe masa de suferea......cata panarama ptr un baner!!
Pe mine nu m-au impresionat lacrimile de crocodil ale acestui mucos...legea trebuie respectata pt. orice persoana, felicitari observatorului . Vai de noi..ia-ti luat interviu mucosului, cand voi nu stiti comportamentul lui de mare smecher fata de alti copii mai saraci ca el, nu ati vazut ce nike are pe el..trebuia mai bine sa intrati in casa la niste copii amarati care se duc cu matul gol la scoala si mananca decat o masa pe zi si nici aia buna, Rusine gazetarilor , nu vedeti ca si numele lui spune ceva "Ciobanu" ..."vreau si eu ceva...Steaua campioana in Coreea de Nord"
Imi place cum gandesti.
campania "copilu inocent de 9 ani" incepe sa scartaie? Hai gata, legea e aceasi pt toti iar peste cativa ani o sa faceti reportaj cu micul golan cand o sa arunce cu pietre in jandarmi. Sau cumva voi presa sustineti ca legea e facultativa?
taiati fratilor aia cu bursa... copilu e imbracat numai la nike si daca nu avea bursa...nu avea bani..penal.. :)) ... Frumos banner-ul!!!
Dasr daca bannerul ala a fost o jignire catre FRF atunci sunt mai hoti ca guvernu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.