Alte știri din fotbal
„Din tată-n fiu” la Craiova, cifre impresionante! Proiectul prin care aproape 50.000 de elevi au susținut noua campioană
0
Se schimbă pentru a doua oară data Supercupei României
0
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
1
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Știri din fotbal internațional
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
2
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
prostea, in romania poti sa arati steaguri romanesti si poze cu domnitori romani cand vrei si unde vrei, de la vama veche la arad si de la drobeta la baia mare este ROMANIA, restu sa plece de unde au venit daca nu le convine, bravo dinamo
cand se striga in tribune...rio rio hungario"nu e ostentativ? cand se huiduie imnul romaniei in romania,nu e ostentativ? li s a permis prea mult ungurilor!
Iegzact, iar Grădinescu are mamă unguroaică (deci limba lui maternă este maghiara?!)... Dacă, în semn de protest, nu o să mai comenteze la Telekom, cine ar mai pronunța cu atâta talent "Keseru" sau ne-ar mai spune că Hadnagy înseamnă locotonent? Ce pierdere ar fi... Oricum, așa poliglot cum e el, Grădinescu se pare cănu poate să pronunțe "Fcsb", el spune doar "Steaua" - și nimeni de la Telekom nu se autosesizează.
Esti prost sau te faci????
si care e problema? putea sa arate si pe avram iancu si pe mihai viteazu si pe cine vrea el, bravo lui, bravo dinamo, de la un stelist
chiar ca. daca scotea un tricou cu steagul romaniei trebuia chiar eliminat.
E o chestie adevărata chiar am văzut un "patriot" in trafic cu doua stegulețe tricolore pe o mașină cu numere de beharca .
Dac comunsmul nu era invins den capitalisti , europarlamentarul acum era secretarul de partid cu propaganda la univeristatea bucuresti iar Macovei era deja mi8nistru adjunct la ministerulk de justitie . Roani ce dr@cu !
Te doare bila de patriotismul asta pe tricouri, a fost provocare stupida, lucruri care nu-si au locul pe un stadion de fotbal.
care țară adoptivă că doar s-au născut aici? Poate că este deplasat și provocator gestul dar nici n-am văzut luându-se vreo măsură când la alte sporturi se strigă ”ria ria ...” sau se intonează alt imn. Știu că era un scandal pe tema asta dar n-am mai auzit de nicio rezolvare/măsură. Indiferent de etnie, ar trebui să ne considerăm toți români.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.