Alte știri din fotbal
Remarcatul lui Prunea în Corvinul - Dinamo: „E de mare viitor!”
0
Corvinul a rezistat în fața liderului Dinamo în etapa #7 din Superliga! Cum arată acum clasamentul
26
A ajuns direct la spital după faza din FC Argeș - Sepsi! Gazdele acuză că n-a funcționat VAR-ul
2
Bogdan Andone: „În sezonul ăsta se întâmplă ceva incredibil”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester City, aproape să bată palma cu Liverpool! Transfer pe final de mercato
0
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
2
Știm programul: când vine Juventus la București
0
Universitatea Craiova își cunoaște programul complet din Conference League! Debut tare acasă
3
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Auzi bai frate ca astia de la Pandurii au plans la vestiare! Pai sa planga pentru ca se vor desfiinta. Iar Sapunaru...uite ce scriau ziarele: Cristi Sapunaru, risca sa fie arestat in Portugalia! Cotidianul Correio da Manha anunta ca fundasul roman, alaturi de alti 4 coechipieri de la FC Porto, ar putea fi retinuti de autoritati pentru ca ar fi agresat doi agenti de paza. Pai a fost, este si va fi un huligan si-un caracter infect!
Pai cum sa nu fie ba ofticare maxima,trăgeau cateii sperante sa treaca peste Steaua :)))) . Pai cum sa obtii ba ceva,cand tot meciul te aperi pe 2 linii ca aia din malta sau gibraltar ?! Cum ?! Fotbalul va pedepseste ba *** ! Ati cautat cartonase rosii la enache de ******,găsesti pe jos sa cereri galben. Penibili la maxim !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
propun sa fie delegat Coltescu la toate meciurile fcsb , care sa valideze doar de la eventualul gol 4 in sus
Cristiiii, baaa Cristiiii! Nu fi baaaa ipocrit! Oamenii au vrut sa iti spuna sa te dai la o parte asa cum ai cerut, si tu ai sarit sa ii flegmezi. E frumos?! :-)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba nebunilor, tot ziceți de hențul ala, care a fost clar, la fel cum ziceți si de hențul lui popa la viitorul, dar de penaltyul clar facut de *** de sapunaru de ce nu vorbit?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuie sa iasa astia campioni. Nu e clar ? sau suntem 20 de milioane de prosti ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.