Alte știri din fotbal
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
1
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Știri din fotbal internațional
Tricoul lui Vozinha de la Mondialul 2026, vândut pentru o sumă record! A depășit echipamentele lui Alisson și Neuer
0
A câștigat eventul cu Universitatea Craiova și a semnat cu echipa lui Mirel Rădoi! Primul transfer în străinătate pentru român
0
S-a întors accidentat de la Mondial » Lovitură pentru Barcelona: Frenkie de Jong va fi indisponibil patru luni!
0
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Si cum ai ajuns tu la concluzia ca sunt eu postac,sau ca inca sunt in copac?Eu sunt insa curios la cate meciuri in tara si afara ai fost tu sa-ti sustii echipa!Sa renunti la echipa,din cauza unui singur om,spune totul despre ce fel de "suporter" esti!
Jijistul tot *** și-n anul nou ... “Știrea” nu e deloc falsa, alde Bixi a dat un interviu pt MediaFax înaintea Crăciunului si printre muIte prostii gen ca il respecta pe nen-tu becali sau ca Lăcătuș juca pe partea stângă, a dat detalii mai ample despre noul stadion: “În primăvară, vor începe lucrările pentru fundaţie, sper ca până la sfârşitul anului să se termine de construit stadionul. Faţă de forma prezentată iniţial, sub formă de stea, dar steaua fiind realizată şi sus, aşa cum priveşti stadionul de sus în jos, vom avea steaua numai la nivelul solului şi peste stea va fi centrat stadionul sub forma unui oval foarte frumos. Au fost probleme de ordin tehnic şi mai ales ca urmare a cerinţelor celor de la ISU care aveau nişte zone moarte în care nu puteau să intre cu autospecialele în caz că s-ar fi întâmplat ceva şi atunci, prin Compania Naţională de Investiţii, la nivelul ministerului, s-a acceptat această formă, ea este reprezentativă, stadionul arată superb în machetă.”
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Idiotenie crasa, "Tre sa fii prea prost ca sa iubesti/urasti un club,din cauza patronului", ca sa iubesti un club iti trebuie principii. Daca habar nu ai ce sunt alea, trebui sa te operezi pe personalitate. Clubul pe care il simpatizezi trebuie sa reprezinte valorile minime la care aderezi ca maimuta evoluata, bipeda. Tu inca esti prin copaci. Astea cu postacii... doar la Fcsb si Psd mai vezi asa ceva, postac infim.
Cel care a publicat asa ceva nu are nici macar minime cunostinte despre jurnalism. Este un nimeni fecesebist angajat sa impacheteze peste.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In Noul Templu va juca doar unica CSA Steaua Bucuresti!
Tre sa fii prea prost ca sa iubesti/urasti un club,din cauza patronului,dar la asta cred ca va pricepeti voi mai bine decat oricqre becaliot,cum spui tu! Armata nu mai avea nimic,era cu buzinarele goale sau,mai aveau doar numele din echipa aia,restul era cu banii ciobanului!cand ciobanul a vazut ca banii se duc si nu se alege cu nimic,normal ca a luat clubul,cum l-a luat probabil,tot cu ajutorul burtosilor de la csa pe care ii sustii!pana la urma ce era de facut ca sa-si recupereze banii???unde mai pui ca armata nu mai avea voie sa detina sectie de fotbal profesionist si nici nu e normal ca o echipa sa fie sustinuta de stat!!!ma tot intreb cum de nimeni din armata n-a sesizat furtul echipei,timp de 15 ani,mai ales ca aceasta juca pe terenul armatei si platea!Succes cu accea concesiune!la 5.2 milioane euro pe an,sigur o sa gasiti un prost paba dispare viata de pe Pamant!!
Niciodată n-o sa ma vând lui jiji , tu cumva ești unu din amărâți aia care se dau smardoi pe tastatura și când scot capul pe strada sunt mielușei , încearcă o săptămâna sa nu mai scri pe tastatura și pune mâna pe un stilou și poate așa ați dai seama făcându-i pe alți *** ca de fapt tu ești nr 1 in *** frustratule cere ești tu frustrat pe persona fizica pac pac .!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băi *** ***, ***, tu te uiți cum ai ucis limba română băi *** ***? "Tu scri"? Să *** ***, corect este "tu scrii", persoana a-II-a, radical terminat în vocală. "ați iau tastatura". Băi ***, "îți", nu "ați". Vai de steaua ta, FC FCSB SA. Tu ai ajuns să dai lecții de limba română mă ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.