Alte știri din fotbal
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Rapid încheie cantonamentul din Austria cu un eșec » Giuleștenii au cedat în fața lui Slovan Liberec
0
Condițiile în care golgeterul Assad Al-Hamlawi pleacă de la Craiova
2
Mesaj direct pentru Dinamo: „Îl vreți pe Blănuță? Căutați-mă pe mine!”
4
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
1
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cristian Cârnu, influencerul anchetat pentru înșelarea urmăritorilor, prima ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Corect :))
deci ptr suporterii Stelei deplasarea in Giulesti e prea scumpa si nu si-au permis un bilet la tramvaiul 41...trist,chiar e criza..
atentie. nu fiti aroganti. scorul de acum este rezultatul arogantelor stelei dinainte de meci. infectul de mm a atacat non-stop rapidul. nu asa se face la nivel de conducere. drept dovada, am luat rapidul de sus si ne-am ars. asa ca....nu radeti rapidistilor.....ca mai e o repriza
Cool, bre, inginerule. E codat hexaperment , dar ne descurcăm noi:))
Pe finalul reprizei s-a mai vazut ceva pe fondul oboselii rapidistilor care au facut pasul inapoi. Doar ca la cat de ineficienti pot fi uneori in atac si la cat de descoperita va ramane apararea in repriza a doua, situatia e complicata.
cine ii spune lui tatarusanu unde se sta la lovituri liber,e a mia oara cand ia gol pe coltul lui......
cine ii spune lui tatarusanu unde se sta la lovituri liber,e a mia oara cand ia gol pe coltul lui......
Si mie imi place, avem de cine sa radem.
una dintre cele 365 pe an :)))
comportament tipic de oaie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.