Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
2
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
17
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță chiar în aceste momente programul complet de la Campionatul Mondial 2026
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
Cum vede soția lui Lautaro Martinez relația căpitanului interist cu Chivu: „De aceea îmi spune Cristian în privat”
0
Inter - Como, în etapa 14 din Serie A » Deschidere de scor pe Meazza!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Inainte sa vorbesti uitate in tarc la oi si apoi vezi ca in jurul sau se afla un ajutor de cioban numit MiMi.In momentul in care fanii rapidisti nu l-au reperant in vizor,au inceput sa ia la tinta oile.Cu aceasta explicatie pentru incuiati sper ca te-am facut sa intelegi ca toti fac parte din aceeasi tabara si prostia se plateste.
Fc Urina
Scumpe domne...
prietenas...hai sa nu o dam in penibil,aveati acum nu mult timp un lider de galerie pe nume safta stii bine ce 'incurajari' folosea,hai nu va mai victimizati chiar asa,sunt mai multe cluburi care au ura pura pe voi asa ca nu inteleg de ce va victimizati
Cand jucatorii si-o cauta, cateodata si-o si gasesc. Zau nu cred ca Chiriches mergea sa bata aut. S-a dus intentionat in coltul ala de teren, ca poate-poate se-ntampla ceva. Reactia normala a unui om, cand arunca unii cu ceva in el, e sa plece naibii de-acolo cat mai repede. Nu scuz gestul, dar nu poti provoca niste giboni si-apoi sa te plangi. Stiu ca esti baiat istet si ca intelegi ce vreau sa spun.
Ce declaratii care incita la violenta a facut Negoita? MM reprezinta clubul Steaua? Deci acele declaratii vin practic din partea clubului Steaua. Jucatorii reprezinta clubul Steaua? Da.
testau atmosfera din mingi....:).....pana la urma au nimerit-o pe aia buna, ca au marcat...:)
Nu este de ajuns ca sunt vai de capu' lor, mai "ajuta" si suporterii la ingroparea acestei echipe. Voi aveti probleme cu banii, dar cauzati inca o amenda plus cateva etape de suspendare in care, din nou pierdeti banii de bilete. Daca voi credeti ca Rapid a castigat in seara asta un punct cu Steaua va inselati amarnic...
:))))))))))) ha ha ha. s-ar fi ajuns exact la fel ! in aceeasi situatie. in fond, de ce arunca in jucatori, sa arunce in mm daca mm e de vina ! ce vina au jucatorii? a instigat la violenta latovlevic? meciul sa se joace pe teren, iar in tribune, treaba lor ! repet, paziti cu mitraliera ! antonescu,ceausescu.......aia jupani !
Si la un moment dat, prin minutul 48 parca , nu se mai gaseau mingi :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.