Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Televiziuniile le'a vandut demult.Pai nu vezi ca nici la club nu mai investeste,a luat banii de peste tot si fuga la camile !
Ce ai explicat clar, că scăpăm printr-o gaură neagră a legislației și între timp ne-o luăm de la elefanții emanați? Amice, dacă tot vrei să cânți la pian, păi cântă Corul Vânătorilor, nu a cincea de Bethoveen. Mi-e rușine mie de rușinea lor!
ultima fraza denota ca esti foarte inteligent. altii nu au priceput. metoda conteaza mai putin. dar ce ma intereseaza este nu doar ca dinamo sa fie stabila financiar, ci sa fie stabila NU PENTRU buzunarele actionarului, ca la Steaua ! intelegi ? pentru ca n-am prea facut nimic, pe termen lung ! ce folos ca steaua este superstabila financiar, ca a produs 170 de milioane in 10 ani si nu i s-a acoperit nici macar stadionul, sa nu mai spunem de unul nou (cca 40 mil numai in ultimul an) ? deci, ce folos pe termen lung, de un club stabil, daca el nu e condus cu buna intentie ?
8mm-Nicholas Cage Frozen Grounds-tot cu el.... Da incearca te rog eu daca n-ai vazut "Closer" sau "Eternal sunshine......."-sunt foarte foarte bune,daca nu ti plac,poti sa ma injuri linistit.... Ah,si mai e "American History X"cu Edward Norton daca n-ai vazut....de fapt orice film cu el merita "The illusionist"-"The machinsit"-"American Psycho".....hai ca ai de unde alege...
Pai Craiova nu avea 3-0 cu noi , o echipa mult umflata pana la meciul cu STEAUA , si nici macar n-a jucat cu echipa buna , si ala a fost penalty , de 10 ori mai mult decat penalty-ul lui cfr cu mioveni.
Nimeni, oricum banii au fost furati ! :))))
Ia sa vedem: Negoita a preluat datoriile catre terti, deci Dinamo in loc sa mai fie datoare la terti e la Negoita! Si Negoita renunta la datoriile pe care Dinamo le are catre el! Corect pana aici? Dar pe tertii aia cinepmeà ii plateste?
Doctorul nu o mai poate salva pe Kolozsvari Vasutas Sport Club. Doar groparul. In ianuarie o sa fie seismul cel mare in fotbalul romanesc, cu catuse si insolvente in serie. Se pare ca Pascani "ardeleanul cel cinstit " nu va plati transa de 16-17 milioane euro in contul LPF pt drepturile TV. Look nu are audienta scontata. Dupa cele 17 retineri de la mizeria evreiasca MEDIAPRO care nu a achitat statului impozite din 1995 urmeaza si televiziunea mafiotului maghiar. Cu exceptia Stelei, restul cluburilor nu pot merge mai departe fara banii din drepturile TV. Macar atata e bun si Pascani, trage in ka........t cam toate cluburile din tara. BULE BOANGHINA.
Ha-ha-ha-haiosule,frumosule,chiparosule!!!!!!!!!!!!!!:P Cine stie,oi avea si eu ceva gradinari pe aici,nu doar gradinarese....:)
Asa ca o gluma, era bine daca eram vecin cu tine, iti udam florile in alea 5 zile ! :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.