Alte știri din fotbal
Fostul antrenor de la FCSB nu crede că Marius Baciu e soluția pentru depășirea crizei: „Mă abțin”
0
Young Dinamo! Capitolul la care „câinii” n-au rival în Superliga
0
Mihai Rotaru i-a refuzat două transferuri în străinătate campionului cu Craiova: „Am greșit față de el”
1
Când se reunește U Cluj, unde este cantonamentul și cu cine se va duela în amicale
0
Știri din fotbal internațional
Ținta ascunsă a celor de la Inter. Brazilianul la care visează clubul lui Cristi Chivu
0
Golaverajul mai bun i-a adus titlul nou-promovatei » Poate să fie adversara Craiovei în Liga Campionilor
0
După Guardiola, potopul?! Real Madrid e gata să mute pentru Erling Haaland
0
Fostul antrenor din Superligă, aproape să devină selecționer: „Așteaptă verdictul”
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
3
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum împarte statul sărăcia prin noua lege a salarizării bugetare. Bogdan ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cea mai dură reacție după Palme d’Or-ul câștigat de Cristian Mungiu: Cannes ...
Libertatea
Bordeiaș, bordei, bordei?
Cu tot respectul, nu mai merg decat Memeaca a lovit cu pumnul suporterul Stelei. Si nici nu voi mai merge vreodata cat timp acel "om" are o functie la Steaua. ReghePraf il ajunge din urma cu acel caracter infect de cocalar ce-l detine.
ce comentatori imbecili....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
După porția serioasă de bătaie incasată in vestiar, la pauză, timișorenii vor inscrie in repriza a doua, 100%.
buba la cap se numește, Jimmy
Bradsot.
Ooooo, :))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In *livetext* nu scrie cine a marcat. Doar ca De Amorim a dat o pasa de gol.Frumoasa. Norocul ca a scris in articol. Nesemnificativ!
Nu e vorba de dopaj. E vorba de seriozitate, antrenamente, antrenamente si iar antrenamente. Eu alerg mai mult ca orice jucator din liga1, nu ma obliga nimeni, o fac pt mine si nu ma mai plang la nimeni. Am vazut ceva secvente cu antrenamentele lor, sunt prea lejere, cu asa ceva nu faci performanta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.