Alte știri din fotbal
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
Are un punct de la Viitorul, etapa viitoare !
chiajna pare foarte motivata,o fi venit valiza de la tg mures !
Steaua daca va castiga astazi ASA va fi cu moralul la pamant ...
Sa vedem cine este Barboianu in seara asta.
primele etape din retur am avut vreo 10 penaltiuri nedate...acum le-am primit justificat pe restul
cel mai constant e tudor care vorbeste cu stelistii in romana si le da si penalty la fiecare meci ))
Maftei ala ne-ar batea singur de ar putea....si la propriu si la figurat......:D
)))) voi chiar va autosugetsionati ca sunteti macelariti de arbitrii si la cat de prosti sunteti chiar si credeti ))). Cate penaltyuri ati primit in ultimele etape? fara numar, fara numar, parca au fost dedicatii pe ritm de manele )))
penalty@@@@@@@@@@@ hptiiiiiiiiiiiii
Cei mai constanti romani sunt Istvan Kovasc si tusierul ala din Gruia, Miklos Nagy, care vorbea la meciul Tg Mures -Steaua cu Sepsi in limba maghiara!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.