Comentarii (1299)
alenb
alenb  •  10 Mai 2015, 21:13
Postat de tazdevil pe 10 Mai 2015, 21:11

Chiajna e fix in situatia Gazului....deci trebuie sa castige,daca pot,pentru ei,nu pentru altcineva!!!!!!!!!!!!!!

Chiajna avea 3 puncte peste gaz inaintea etapei si 2 locuri peste in clasament. Meciul asta este doar un blat trist, un fel de steaua- buzau dar fara bunica

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Mai 2015, 21:13
Postat de chronic pe 10 Mai 2015, 21:11

de unde bani de valize??

nu poti sa stii !

nolymyt
nolymyt  •  10 Mai 2015, 21:12

poate inscrie Cristea..m-ar durea burta de ras

tazdevil
tazdevil  •  10 Mai 2015, 21:11
Postat de andyandrei2015 pe 10 Mai 2015, 21:11

chiajna pare foarte motivata,o fi venit valiza de la tg mures !

Chiajna e fix in situatia Gazului....deci trebuie sa castige,daca pot,pentru ei,nu pentru altcineva!!!!!!!!!!!!!!

conasu_boeru
conasu_boeru  •  10 Mai 2015, 21:11
Postat de onduku pe 10 Mai 2015, 21:02

Puteti sa ziceti ce vreti DAR SI CONCORDIA ARE NEVOIE DE PUNCTE!

Are un punct de la Viitorul, etapa viitoare !

oviatapentrusteaua
oviatapentrusteaua  •  10 Mai 2015, 21:10

Sa vedem cine este Barboianu in seara asta.

chronic
chronic  •  10 Mai 2015, 21:10
Postat de alenb pe 10 Mai 2015, 21:09

)))) voi chiar va autosugetsionati ca sunteti macelariti de arbitrii si la cat de prosti sunteti chiar si credeti ))). Cate penaltyuri ati primit in ultimele etape? fara numar, fara numar, parca au fost dedicatii pe ritm de manele )))

primele etape din retur am avut vreo 10 penaltiuri nedate...acum le-am primit justificat pe restul

alenb
alenb  •  10 Mai 2015, 21:10
Postat de oviatapentrusteaua pe 10 Mai 2015, 21:08

Cei mai constanti romani sunt Istvan Kovasc si tusierul ala din Gruia, Miklos Nagy, care vorbea la meciul Tg Mures -Steaua cu Sepsi in limba maghiara!

cel mai constant e tudor care vorbeste cu stelistii in romana si le da si penalty la fiecare meci ))

tazdevil
tazdevil  •  10 Mai 2015, 21:09
Postat de chronic pe 10 Mai 2015, 21:08

printul si maftei. de ajuns sa ne bata

Maftei ala ne-ar batea singur de ar putea....si la propriu si la figurat......:D

alenb
alenb  •  10 Mai 2015, 21:09
Postat de chronic pe 10 Mai 2015, 21:06

e binevenit orice ajutor din partea arbitrilor...dupa ce ne-au macelarit 30 de etape

)))) voi chiar va autosugetsionati ca sunteti macelariti de arbitrii si la cat de prosti sunteti chiar si credeti ))). Cate penaltyuri ati primit in ultimele etape? fara numar, fara numar, parca au fost dedicatii pe ritm de manele )))

  • 1
  • •••
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • •••
  • 130
Comentează