Nu a fost mare, decât de 3 m

alex_cainele
alex_cainele  •  23 August 2013, 22:03
Postat de sulheticul pe 23 August 2013, 22:02

am schimbat postu pentru 3 minute si Dinamo a si dat gol din penalty si din off-side... Sunt buni astia...

A fost penalty tzarane...

mulder_is
mulder_is  •  23 August 2013, 22:02

FORZAAAAA DINAMOOOOOO ALEEEEEEEEE

alex_cainele  •  23 August 2013, 22:02

Ce noroc ca la U joaca Dedu...Ala n-ar reusi sa marcheze nici la bordel. In loc sa aiba ei 2-0, avem noi. Oricum suntem slabi...I-am condus si pe Corona, nu se stie inca nimic.

bandoleros  •  23 August 2013, 22:02

guooolllllllllllllllll dupa superficialitatea cu care au tratat ocaziile ratate pinguinii din cluj chiar au meritat acest gol..

sulheticul
sulheticul  •  23 August 2013, 22:02

luciansj
luciansj  •  23 August 2013, 22:01

Clar. Blat. L-ati vazut pe ala de la U cum a stat pe loc vazandu-l pe boubacar ca vine la minge ?

flo_ax
flo_ax  •  23 August 2013, 22:01
Postat de zona_kisselef pe 23 August 2013, 21:58

Nu avem mijloc deloc . Parca sunt morti . Elton s-a mai miscat din postura de mijlocas central dar la inchidere e varza ! Boubacar nu exceleaza nici la inchidere , nici central iar ofensiv e zero . Lazar e bun dar dispare din joc . Matei nu isi mai revine . Curtean e CURtean . Tactia ofensiva a lui Multescu ? ZERO BARAT ! Singurul present in joc si care se pozitioneaza bine a fost Boubacar . Flancul drept Rus - Matei ? INEXISTENT .

lasa ca joaca baietii de la U si pt Dinamo :)))) ce cadouri va fac arbitrii, fundasii si portarul :)) Sa nu zic de atacantii lui U care au interzis sa traga la poarta