Alte știri din fotbal
Fostul jucător de la Craiova a pus tunurile pe giuleșteni: „Rapid nu va lua titlul niciodată!” » Moruțan, cel mai „șifonat”: „Nu mi-a plăcut deloc”
0
Daniel Pancu dezvăluie ce probleme are înainte de meciul cu U Cluj: „Sunt lucruri reale. Doar 32 de minute la antrenament”
0
FC Argeș - Hermannstadt, prima partidă a etapei 26 din Superligă » Cartonaș roșu și deschidere de scor + A intrat Dennis Politic
1
Atacantul care-i sperie pe rivalii din Superligă! Avertisment în vestiar înainte de meciul capital pentru play-off: „E o surpriză”
0
Știri din fotbal internațional
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
UEFA a anunțat: un gol marcat de FCSB, cel mai frumos din faza grupei din Europa League
0
Probleme mari în atacul celor de la Real Madrid » Trei staruri ratează meciul cu Valencia
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
chiar vroiam sa va intreb daca stiti o comedie buna!
Sunt la meciu de aia nu sunt pe site ;))
Zici ca e Dinamo Steaua la cum e inclinat terenul.
unde esti tu Borceoooo!!?
derby....
care de aici e celebrul la el pe scara blocului LOGAN ?
buna scuze... si eu vreau sa scap de Scarlett Johansson, ca deja ma dispera, nu se mai satura... La cum arata lotul si jocul lui Dinamo, au nevoie disperata de Multescu, sa-i scape de la retrogradare. Nu cu Dinamo au luat puncte Viitorul si Corona? Si cand te gandesti ca Negoita viseaza scenarii apocaliptice pt rivale :)))))))))
am dat copy paste la propriul comentariu, scuze dar nu stiam ca au bagat live text:))) iesiti de la gaocea, dinamovistilor, forza negoita, legenda renaste , forza new new new new dinamo reloaded:))))
Cate peluze a mai inchis UEFA? Mare incredere in proiect.
Incredibil! cate ocazii au ratat U cluj nu mai putin de PATRU, si toate IMENSE! daca se joaca asa nu o vad bine pe dinamo!stiti ce mai e incredibil? cand dinamo era pe locul 1 in tur cu ciobi pe banca, zi de zi pe articol erau moflea, bianco, samertex, xstream, nikonist, inima de caine, soprana, valy plus multi alti useri dinamovisti, acum de abia daca mai gasim un dinamovist on line? ce aveti ma fratilor? de ce va este rusine?:))) asta-i viata, va reveniti voi, sau poate nu suportati caterinca?:)) acum nu-i mai asezati? nu mai faceti analize, ca pana sa inceapa campionatul cand va ziceam de negoita ma injurati! p.s. am bagat la pariuri ca vor fi minim 10 cornere, forza CORNERU:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.