Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după ce a învins campioana FCSB: „Fără să jignesc pe nimeni, azi am fost buni”
0
Gigi Becali a avut 4 clienți după FC Botoșani - FCSB: „Poate a venit momentul să mă retrag”
0
În direct la GSP Live Special, Iasmin Latovlevici a găsit problema FCSB-ului la Botoșani: „Nu vreau să jignesc...”
0
FC Botoșani - FCSB 3-2 » Campioana, nimicită la Botoșani: Croitoru a dansat după „joga bonito”
39
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
7
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
1 la 5 respectiv 2 la 1 cu o echipa care a batut Valencia in deplasare cu 3 - 0... de-aia zic ca daca zici ca Ploiestiu e la tara, poti zice acelasi lucru si cu bucurestiul... nu e nicio diferenta... liga 1 e "la tara" fata de Tara Galilor de exemplu... si mai uita-te la Schalke... care a luat 4 dupa ce a batut-o pe Steaua, care ne batuse pe noi cu 3-0... Schalke e la oras sau la tara ?!?! ;-))
si asta e adevarat !
bunicica ,parerea ta ! Mi-ar placea ,sa putem discuta onorabil ,despre fotbal ,nu sa ne balacarim si sa ne injuram la fiecare meci ,al rivalei !
Ti se pare ca acum lotul nu e tensionat? Nu gasesc niciun alibi pentru venirea italianului, dar atunci nu era vorba numai de lot, ci si de alti "factori externi" (impresari, fosti conducatori etc). Eu am facut o alegere ipotetica intre doua variante. Refuz sa iau in calcule variante precum Ionut Chirila. Atunci il punem pe Cristi antrenor)))
Cum am spus si unui alt user, un scenariu similar intr-unul din meciurile ramase, arata clar limitele de antrenor ale lui Multescu. Nu vreau sa fim ferm inca din seara asta, insa e cam evident ca Multescu e depasit de situatie.
ombre, lasa sintagmele la o parte. stii, noi, bucurestenii, asa le spunem la cei care nu sunt bucuresteni, ca sa ne deosebim de ei. deci, este o expresie uzuala, nu altceva. chestia cu porumbii a fost o metafora. acum ce sa facem, nu toate metaforele mele pot fi pe placul tau. cat despre rezultat, ha, ha, nici nu ma gandeam ca nu castigati. dar, aveti o echipa umflata enorm. nu zic, e superioar valoric lui dinamo. dar, 45 de minute, nu s-a vazut asta. balerini, multi de la voi. nu ma mai mira acum acel 0-3 cu steaua sau 0-5 cu galezii. chiar deloc nu ma mai mira.
tare,am ras cu pofta ! :)))))))) nici ,noi nu suntem foarte departe la atacanti dar pio si kape ,mai marcheaza din cand in cand !
Avram e doar foarte slab.am fost la meci si la jumate din decizii se uita la asistent sa vada ce arata.la asistentul de pe partea opusa
" Nu ma bag " . Mie nu mi-a placut tactica macaronarului niciodata . In plus provoaca si presa prin atitudinea lui . Lotul era mereu tensionat . Gasea tot timpul scuze ca am pierdut din cauza ca unii jucatori au vindut meciuri !! Cioubotariu arata ca BLINDUL BEN ..))))))))))) !
Daca e sa plecam de la premisa legaturilor din campionatul nostru, care se bazeaza mai mult pe conjuncturi favorabile, veti iesi in paguba. Hai sa nu cadem intr-o paranoia fotbalistica. Acuze, chiar si pentru inceputul asta de sezon, va pot fi aduse si voua. Ba chiar mai multe. In fine... deja e alta polemica asta. Arbitrul a arbitrat in nota lui astazi, fragmentand cu precadere jocul. Nu poate fi vorba de penalty la Rus, asa cum e rosu indiscutabil la Balgradean (dar nu era la Grecu in etapa trecuta-asta ca o remarca a arbitrajului romanesc). Daca mai multe persoane, inclusiv un dinamovist, spun c-a n-a fost fault la Fai, atunci... inseamna c-asa o fi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.