Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Adevărul despre Berilă, criminalul care a ucis șase oameni într-o singură ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Dacia, afectată de Rabla 2026. Se poate schimba lista mașinilor ieftine: ce ...
Libertatea
Mai joaca steaua in liga 1?Eu stiam ca nu mai exista. Acum exista o clona cu numele FCSB care se doreste a fi steluta.
botosani a castigat pe merit asa ca nu va mai strofocati, daca dadea gol grigorie la faza aia in care a scos portarul extraordinar atunci nu mai era blat
voicu nu a fost concentrat . abia ce venise ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ionuț Voicu a facut ce a facut si BARBOIANU ,adica SUPER BLAT pe fata. Acest individ trebuie exclus din lotul echipei CSMS IASI .
Esti pe dracu.Du-te si pregateste-te de meciul stelutei fcsb,ca sigur esti fan,ca suporter nu ai cum.
chiar trebuie anchetat un asemenea meci ! un circ , un trucaj , o bataie de joc fata de spectatori ! Doresc ca cele doua echipe sa retrogradeze chiar daca sunt un sustinator al FC Botosani
cel mai slab meci din istoria fotbalului , un meci jalnic un blat ordinar ! 100% in retur iasiul bate 1-0 sau 2-1 , sa nu uitati ce spun ,,,,este inadmisibil cata nesimntire din partea celor doua echipe , la fel ca si anul trecut cand la retur a fost 0-0 si Croitorul era cat pe ce sa dea gol iar colegii nu stiau cum sa il opreasca ,sunt botosanean ,am fost pe stadion si am vazut o mizerie de meci , un aranjament
Parerea mea...Voicu nu a luat nimic, penaltiul a fost facut pt ca cineva trebuia sa-l faca , se apropia minutul 90 si gazdele nu mai reuseau sa inscrie.
Voicule, fii sincer, cât ai luat?
Incet incet se alege praful de echipa patronului dinamovist din Botosani . Karma is a bitch moldovene care doresti raul Stelei .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.