Comentarii (703)
1716493408582631
Robert Szi  •  02 Aprilie 2017, 22:20

filipao :))))))))))))

mariuss72
mariuss72  •  02 Aprilie 2017, 22:20
Postat de sorin965 pe 02 Aprilie 2017, 22:18

pai da , erau prea multi stelisti si dinamu cu tot cu arbitru sunt in inferioritate . Era de asteptat o eliminare , prea penibil a devenit jocul dinamului

Bai vere, esti chior? N-ai vazut cotul ala?

daweroirl
daweroirl  •  02 Aprilie 2017, 22:19

enas ,a se citi cu accent francez ,joaca pt rin ammo !:)))

qwerty007
qwerty007  •  02 Aprilie 2017, 22:20
Postat de qwerty007 pe 02 Aprilie 2017, 22:19

Las-o naibii ca a fost mana (cotul) in dat !

In gat...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  02 Aprilie 2017, 22:20

Bai dinamoviștilor, cum sa mâncați bai bataie se la ***?!?!?!? Rușinică! :-))))) Hai Steaua!!! :-)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

qwerty007
qwerty007  •  02 Aprilie 2017, 22:19
Postat de sorin965 pe 02 Aprilie 2017, 22:18

pai da , erau prea multi stelisti si dinamu cu tot cu arbitru sunt in inferioritate . Era de asteptat o eliminare , prea penibil a devenit jocul dinamului

Las-o naibii ca a fost mana (cotul) in dat !

daweroirl
daweroirl  •  02 Aprilie 2017, 22:18
Postat de samertx pe 02 Aprilie 2017, 22:19

mizerabil!

execrabil ,FCDB 1948 ,binei9nte4les!:)))

chronic
chronic  •  02 Aprilie 2017, 22:19
Postat de sorin965 pe 02 Aprilie 2017, 22:18

pai da , erau prea multi stelisti si dinamu cu tot cu arbitru sunt in inferioritate . Era de asteptat o eliminare , prea penibil a devenit jocul dinamului

pai da...in loc sa joace in 10 din repr 1, tot noi luam rosu...astia sunt arbitrii pt dinamo....furaciune meci de meci...ba da meci de meci au rosu si nu li se da

samertx
samertx  •  02 Aprilie 2017, 22:19

mizerabil!

daweroirl
daweroirl  •  02 Aprilie 2017, 22:17
Postat de balauru48 pe 02 Aprilie 2017, 22:18

ba prostalaule, faultul ala e de rosu direct!

nu direct ,ho ,nu te ajita!:)))cum ar zice *** :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • •••
  • 71
Comentează