Comentarii (703)
1716493408582631
Robert Szi  •  02 Aprilie 2017, 21:40
Postat de daweroirl pe 02 Aprilie 2017, 21:38

intrare intarziata ,la picior ,fara ,minge ,ai tv cu lampi si ai lag?:)))

atuni e de rosu si la muniru..din spate si nici macar aproape de minge.. sa nu exageram

daweroirl
daweroirl  •  02 Aprilie 2017, 21:38
Postat de Robert Szi pe 02 Aprilie 2017, 21:38

nah.. de galben.. degeaba se zbate ca un peste pe uscat

intrare intarziata ,la picior ,fara ,minge ,ai tv cu lampi si ai lag?:)))

1716493408582631
Robert Szi  •  02 Aprilie 2017, 21:38
Postat de daweroirl pe 02 Aprilie 2017, 21:36

fault de rosu !

nah.. de galben.. degeaba se zbate ca un peste pe uscat

nebraska
nebraska  •  02 Aprilie 2017, 21:37
Postat de daweroirl pe 02 Aprilie 2017, 21:35

nu te intrece ,nici asta ,stai linistit !:))

Bine,pe tine nu te-am amintit se subintelege....regele prostilor gramada.

daweroirl
daweroirl  •  02 Aprilie 2017, 21:36

fault de rosu !

daweroirl
daweroirl  •  02 Aprilie 2017, 21:35
Postat de nebraska pe 02 Aprilie 2017, 21:36

Prost de bawab!

nu te intrece ,nici asta ,stai linistit !:))

nebraska
nebraska  •  02 Aprilie 2017, 21:36

Prost de bawab!

daweroirl
daweroirl  •  02 Aprilie 2017, 21:34

eu fac plangere ,Nita are gheare la manusi !

observator_federal
observator_federal  •  02 Aprilie 2017, 21:35
Postat de luciann pe 02 Aprilie 2017, 21:28

Las-o balta ca a avut greseli minore! N-a influentat cu nimic rezultatul! Dinamo a trecut centrul terenului dupa juma' de ora!!!

Da, dar la nevoie va face si greseli majore, iar dupa tendintele avute, cred ca va gresi in favoarea echipei lui Gigi - apropo, in marea si emotionanta pledoarie pentru culorile ros-albastre revarsata in massmedia, putin (foarte putin!) se vorbeste despre artizanul clubului ce-i poarta numele!

1716493408582631
Robert Szi  •  02 Aprilie 2017, 21:35

oooooooooooo

  • 1
  • •••
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • •••
  • 71
Comentează