Comentarii (703)
de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  02 Aprilie 2017, 18:44
Postat de utilizator șters pe 02 Aprilie 2017, 18:30

Cei care joaca la pariuri contribuie indirect la distrugerea fotbalului corect, daca stai si analizezi.

O spun ca unul care nu a jucat niciodata la pariuri. Nu e vorba de a juca, e vorba de spirit de observatie, de a "simti" ce se intampla in fotbalul romanesc si nu numai. N-a zis-o ungurul ala din Singapore ca romanii sunt cei mai predictibili in aranja meciurile. Si aici nu ma refer la Jiji, ci la manelist, la felul in care a "pregatit' o serie de meciuri. Si inca ceva care trebuie sa dea de gandit: multe echipe de club si nationale au sponsorizari de la bet-uri. Romania de exemple e cu Fortuna.

ortega
ortega  •  02 Aprilie 2017, 18:42

*** !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1035504319811062
Romeo Daniel  •  02 Aprilie 2017, 18:36

Sper ca 'ingamfatul' sa aiba curaj sa foloseasca 2 atacanti si DOAR in singur inchizator....asta este singura solutie daca doreste sa mai aiba sanse la titlu. Un egal este ca si o infrangere. Sper ca macar acum in ultimul ceas sa joace 4-4-2 Fl. Niță - Ov.Popescu, Pintilii, Moke, Momcilovici - Jakolis, Muniru, Boldrin, Fl. Tănase - Alibec,Gnohere.

utilizator șters
utilizator șters  •  02 Aprilie 2017, 18:30
Postat de de_pe_tarnave pe 02 Aprilie 2017, 18:16

Stai calm, ca nu pierdeti. Mai pune ca maine Viitorul castiga, si treaba e rezolvata .... la bet-uri.

Cei care joaca la pariuri contribuie indirect la distrugerea fotbalului corect, daca stai si analizezi.

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  02 Aprilie 2017, 18:16
Postat de utilizator șters pe 02 Aprilie 2017, 17:59

Nedelcearu?! Filip?! Ne-o luam de data asta!

Stai calm, ca nu pierdeti. Mai pune ca maine Viitorul castiga, si treaba e rezolvata .... la bet-uri.

1425838917717550
John Milne  •  02 Aprilie 2017, 18:08
Postat de steaua.rusinea.europei pe 02 Aprilie 2017, 16:25

scalviola,indiferent de pe ce cont postezi,ca oricum nimeni nu te intrece la conturi facute,la fel papagal esti!:))) te dau de gol comentariile,postacule!:)))))))

Cand plateste ionut chiriile pt NA ***? Militieni tepari si *** *** .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  02 Aprilie 2017, 18:04
Postat de nebraska pe 02 Aprilie 2017, 17:42

Ba tu clar esti cu capul,de ce nu incerci la un doctor?

*** .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  02 Aprilie 2017, 17:59

Nedelcearu?! Filip?! Ne-o luam de data asta!

utilizator șters
utilizator șters  •  02 Aprilie 2017, 17:52
Postat de Petre Radulescu pe 02 Aprilie 2017, 17:45

*** e aceeasi echipa, creier de furnica! Na ca fac si rime cu un tan talau ca tine!

Vezi ca a trecut 1 Aprilie, ce spui tu nici de gluma nu e buna ... Hai Steaua!!!

utilizator șters
utilizator șters  •  02 Aprilie 2017, 17:49
Postat de gizeh pe 02 Aprilie 2017, 17:46

Palmares= FCSB=STEAUA. Lătrați aiurea... e gratis :))

Exista vreo hotarere judecatoreasca de care nu stim noi? FRF au spus ca asteapta decizia instantelor, deocamdata nu se pronunta ...

  • 1
  • •••
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • •••
  • 71
Comentează