Comentarii (70)
saviola2_8
saviola2_8  •  31 Iulie 2015, 23:13
Postat de rizocel pe 31 Iulie 2015, 23:10

daca te bazezi pe istorie,e penibil,aia o sa va rupa la oase din min 1,cand a vrut sa faca presing s-a suit pe voi,la ei o sa faca tot meciul asta,o sa-i impinga suporterii,aia care la voi nu exista,din spate.o sa luati minim 3 goluri

da, e penibil sa te bazezi pe istorie, corect e sa te bazezi pe ceva concret, cum o faci tu. ups, chiar tu pe ce te bazezi cand spui ca steaua o sa ia 3?:))))) si nu era istorie, era pura statistica, adica ceva concret, dar repet, banii tai, treaba ta, insa nu confunda dorinta ta de a lua steaua 3, 4 sau 10 cu realitatea. Nici aia nu-s alde messi, fii serios.

maianimalule
maianimalule  •  31 Iulie 2015, 22:39
Postat de alskar pe 31 Iulie 2015, 22:34

cred că Liga I tocmai a mai furnizat ceva pt ”faza zilei” la Eurosport sau CNN

parca au auzit muccii galbeni ca-i barfim si au facut si ei o faza ca lumea :))

saviola2_8
saviola2_8  •  31 Iulie 2015, 22:33

forza chiajna! toti taranii din ploiesti, vand cartofi in bucuresti!

gerulozaurus
gerulozaurus  •  01 August 2015, 00:38

Ee ...uite cine desumfla mingile, se vede in poza...d'aia nu castigam si noi.:D

saviola2_8
saviola2_8  •  31 Iulie 2015, 23:29
Postat de alskar pe 31 Iulie 2015, 23:25

vezi că tu meriți și o pungă de alune, că e cota mai bună la Steaua :)))

:)))ei lasa-l sa spere, speranta moare ultima:)

saviola2_8
saviola2_8  •  31 Iulie 2015, 23:28
Postat de rizocel pe 31 Iulie 2015, 23:24

daca ai vazut meciul tur,sincer nu ai cum sa ai incredere,aia o sa va calareasca din min 1,daca nu crezi vb miercuri sau joi cand e meciul,ma bag la un WOT,bafta tie nu lu' fcsb! :)

am vazut meciul, unul slab, tocmai de aia am sperante:D bafta si tie, nui lui fcdb srl negoita sau cum se numeste:D

alskar
alskar  •  31 Iulie 2015, 23:25
Postat de saviola2_8 pe 31 Iulie 2015, 23:23

aaa, ai dat-o la intors acu`, pai nu ziceai ca ne dau aia 6?:))) acu iei in calcul penaltiurile??? pai esti si tu consecvent sau ba?:))) p.s. merge pe un suc natural ca se califica steaua, eu iau calificarea noastra tu a sarbilor.

disclosure
disclosure  •  31 Iulie 2015, 23:25

Tu degeaba ai vazut meciul , degeaba , esti un hater.

rizocel
rizocel  •  31 Iulie 2015, 23:24
Postat de saviola2_8 pe 31 Iulie 2015, 23:21

macar eu am viziuni realiste, nu am zis ca batem cu 6-0:) si oricum tu ai inceput cu viziunile ca nu rezistam 10 minute ca au aia 3-0 la pauza, ai uitat??? asa memorie scurta ai?:))))