Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
6
Știri din fotbal internațional
„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți
0
Erdogan se implică după dezastrul de la Mondial! Președintele Turciei decide selecționerul
0
Explozie de bucurie în loja lui Lionel Messi la Argentina - Austria » Antonella a atras toate privirile
0
Regele! Leo Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria Campionatelor Mondiale
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Aloooooooooo Spitalul Clinic de Psihiatrie Alexandru Obregia un pacient foarte periculos a evadat de la voi !
meciul a fost clar vandut celor de la Rapid.. prietenii stiu de ce :))
E disperare mare la The Blatistii ca și după ce arbitrul plătit de ei cu bani la greu, deși nu acordat un penalty clar și un gol valabil nu a fost validat și totuși au fost călcați în picioare cu 0-5 . Scorul final trebuia sa fie 0-7. Nu uita ca tot in acest meci arbitrul trimis pe bani grei de CCA pt Bozgorul Kelios a reușit la o lovire a adversarului fără balon sa acorde cartonaș galben în loc de rosu direct. E disperare mare la cea mai corupta echipa din campionat, nici măcar cu furaciuni mari de arbitraj nu mai pot castiga. Bozgorii in noaptea lor de înviere organizează jaf cu arbitrii. O echipa fara Dumneze
La ce-a jucat ieri, merita sa fie pe ultimul loc. Insa, nu toate meciurile is la fel. Cu o floare nu se face primavara. O scadere de forma poate avea orice echipa. Si United a pierdut cu 5-0 cu Manchester City dar asta nu o va impiedica sa fie campioana. Parerea mea e ca a fost binevenit dusul asta rece, e mai util sa suferim o umilinta si sa ne trezim, decat sa pierdem la limita si sa ne cautam scuze. Campionatul inca se joaca. Discutii despre arbitraj sunt aruncate intentionat de presa pentru a discredita imaginea echipei. Ma asteptam de la rapidisti sa nu intre in hora celor multi manipulati de presa. Ati avut de suferit la fel de mult de dezinformarea media...
ideea este ca ar trebui sa se faca discutii contra unui arbitraj ce ,inca odata, a dezavantajat Rapidul din partea conducerii noastre(Zirra sau Zotta ,nu stiu care dintre ei...). Daca nu se va face acest lucru s-ar putea ca la meciul din cupa cu Vasluiul sa avem parte tot de un asemenea arbitraj...Pe principiul ca ne-am obisnuit!
sincer, credeam ca greselile pentru cfr sunt intamplatoare. chiar vroiam sa cred. dar aseara, am vazut hentul din tribuna, fara sa am nevoie de reluari. mult prea clar pentru a nu fi vazut!!! oricum ... meci exceptional facut de Rapid !!! dar intr-un meci echilibrat, astfel de greseli fac dif
Imprudenta se plateste. Fundasul trebuia sa isi tina mainile pe langa corp. Simplu, nu?
trebuie sa recunosti ca CFR-ul nu ar fata de campioana...bine, ca nimeni nu are fata in acest moment e alta discutie....iar in aceasta primavara a aratat destule sincope. Se pare ca daca grecul Kapetanos nu marcheaza, CFr-ul nu prea misca in front. Meciul cu Otelul e alta mancare de peste.
Alooooooo Spitalul Clinic de Psihiatrie Alexandru Obregia, vedeți ca a evadat un pacient deosebit de periculos?
Bozgorii au arata cat de mârșavi sunt in esenta lor, când și în Noaptea de Înviere au dat bani multi la arbitrii via CCA, pt ca sa nu acorde un penalty vizibil și din luna și sa nu valideze un gol valabil. Dar Dumnezeu nu a dormit și a tras o mama de bătaie sora cu moartea The Blatistilor care nu pot evolua fara mita, blat și corupție. De fapt în interviul de mai jos, declara singuri ca au promovat în Liga I numai prin corupție în forma continuata, mituind mai multe cluburi cu mari sume de bani. De ce nu se sesizează DNA după acest Interviu? Nu va este clar de ce? ://www.youtube.com/watch?v=CZ0tQa2-Up0&feature=player_embedded Iuliu Muresan recunoaste ca CFR a stimulat alte echipe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.