Alte știri din fotbal
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
1. Incercam sa-ti arat cat de deplasata e concluzia ta. Sezonul asta au fost 2 meciuri in care s-au intalnit Steaua si Chiajna. In primul dintre ele, in campionat, Steaua a invins acasa cu 1-0. In cel de-al doilea, in Cupa Romaniei (meci ELIMINATORIU), Chiajna a castigat si a eliminat Steaua din competitia anterior mentionata. Sintetizand, in actuala stagiune 2012-2013 scorul intalnirilor directe dintre cele doua echipe este 1-1. Sa afirmi ca una din cele doua este satelitul celeilalte e mai mult decat deplasat. 2. N-ai vazut la nicio alta echipa din Liga I pentru ca nu ai la cine, sincer. La Rapid nu sunt nici macar cafele, iar la Dinamo bate vantul.
Tu crezi c[ se dau armele a;a de-a-mpulea>)))
Ce-i ăla?? Fără glumă, Doamne Fereşte, ]n caz de Proosteala il tinem aproape>))
nu stiu sincer daca a fost un comentariu asemanator la meciul Steaua-Dinamo.../:) nu cred ca ai vazut meciul...poate erai ocupat cu "mistouri" sau cu atacuri :P
La Rapid-Dinamo stii ce o sa le spuna arbitrul capitanilor celor 2 echipe? "Fie ca cel mai putin slab sa castige"
tu ai zis asta,nu eu, voi vad ca voi ati inceput sa trageti din pungi in timpu' meciurilor-si asta cu ULTIMA CLASTA- ce n-am vazut la nicio alta echipa... nu ti se pare ciudat?
Asa e, multi aveti doar doua ca trenu' ...
N-ai cu cine! Atata il duce capul!
cainele moare de drum lung SI PROSTU' de grija altora...
A, deci ne-au eliminat ca sa fiti voi siguri ca in campionat a fost blat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.