Alte știri din fotbal
Darius Olaru pleacă de la FCSB! Va juca într-un campionat de top din Europa: „Îi dau drumul” » Câți bani va primi FCSB
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
0
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
exceptia care confirma ''REGULA''...nu toti avem 4 clase...nu ''halim d'astea...
valahul merita impuscat cu AG7...
Morarule , citește, bă, informează-țe:)) Că ești ziarist . mă!!
Felicitari Rapidului! Au reusit sa ramana doar la 16 puncte de STEAUA!
Astept un comentariu asemanator si cand Steaua va primi un penalty gratuit...sau macar dubios. Pana atunci e liber la facut "mistouri" si la atacuri...acum e randul Rapidului. PS: Stelei i se iau meritele unei victorii si cand joaca in Europa League sau impotriva contracandidatiilor la titlu!
Zboară saitul :))))
mai radem si noi, prea pui totul la suflet :)) noapte buna tuturor, parchez ca maine am treaba multa.
JUMATATE DINTRE VOI SUNTETI NISTE IPOCRITI... SA SPUNEM CA A NU A FOST PENALTY IN MECIUL DIN SEARA ASTA...DAR SA MAI SPUNEM SI CAND RAPIDUL NU A PRIMIT IN ALTE PARTIDE, LA FEL CA SI DINAMO IN MECIUL CU STEAUA CAND A FOST DEFAVORIZATA SI INVERS (IN ALT MECI), LA FEL SI STEAUA..DE FAPT LA FEL SI CU CELELALTE ECHIPE...MEREU O SA FIE MECIURI CU GRESELI DE ARBITRAJ...DAR LA FINAL O SA CONTEZE DOAR PUNCTELE ATARNATE FIECAREI ECHIPE IN CLASAMENT SI BUCURIA SAU SUPARAREA SUPORTERILOR (IN FUNCTIE DE ECHIPA)...DAR PANA ATUNCI MAI E DE JUCAT UN RETUR :)
BRAVO CA RECUNOSTI ! MERITI UN PREMIU !
Adevarul este ca rapid a jucat frumos...mult peste cfr/dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.