FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA - CSMS IAŞI

Atenţie, imagine şocantă! » Cum arată Raul Rusescu după ce-a fost făcut KO de Chipciu în meciul cu Iaşi!

Articol de GSP - Publicat duminica, 07 aprilie 2013 00:00 / Actualizat luni, 08 aprilie 2013 13:00

În ultimele secunde ale primei reprize, steliştii au creat o fază rar întîlnită la meciurile de fotbal.

La o mare ocazie a roş-albaştrilor, Raul Rusescu a fost blocat de portarul Irimia, iar Chipciu, în încercarea de o împinge mingea în poartă, l-a lovit cu crampoanele în faţă pe colegul său Raul.

Cu sîngele şiroindu-i pe faţă, Rusescu a fost imediat preluat de medicii Stelei, care i-au aplicat un bandaj imens. Golgeterul liderului a fost înlocuit la pauză cu Pintilii.