Alte știri din fotbal
Mihai Stoica acuză că s-a schimbat în rău: „Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”
0
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
7
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: echipele de start
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipele de start
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Eu am zis de cateva saptamani ca Becali a negociat cu politicul corupt sa lase titlu pt a fi eliberat de puscarie dar nu a crezut nimeni.
Nu te ambala prea tare. Eu am vazut meciul lui ASA din Giulesti, in care le-au lipsit Muresan si N'Doye. Au castigat cu destul noroc dar un egal era absolut echitabil si a fost evident ca au o aparare de fier. Daca te uiti la ce meciuri a facut Rapidul in retur iti dai seama ca ASA chiar are echipa decenta, mult peste FCSB la ora asta. Gandeste-te ca Tanase si popa au fiecare cate doi neuroni iar Chipciu nu e departe, ai impresia ca se poate face mare performanta cu jucatori batuti cu leuca in cap dpdv intelectual? Ai vazut ce pase dadea N'Doye cat il mai tineau picioarele? A dat Dodel vreo pasa de-asta in viata lui? (de saracu Popa nu mai zic...)
dar ii bate intr-un picior pe steaua... :))))))) ce declaratie haioasa si la caterinca fata de fcsb...
In ce tara din Europa ati auzit voi ca un partid politic sa cumpere din banii publici un loc in liga a IIa asa cum a cumparat Tg Mures de la Unirea Sannicolau Mare? Burleanu a fost consilier politic la Cotroceni pt acest partid. Steaua furata politic si la Tg Mures si azi rezultat viciat.
scuze...daca erau tari,conduceau cu doua boabe la pauza...muresenii merita titlul la ora asta.
oviatapentrusteaua - 25 Aprilie 2015, 09:22 - Rezultat viciat de arbitraj. Inainte inventau baraje care nu exista in ROAF acum se inventeaza penaltiuri fictive. Brasov furata ca in codru ca pe vremea cand Copos oferea ilegal doua magazine Samsung sefului arbitrajului Craciunescu. Act de coruptie pt care in orice tara Copos si Craciunescu erau incarcerati si Rapid retrogradata.
La Varele nu trebuia nimic?Il dadea el afara de pe teren pe Bumba.La A.Popa care sare la Stancioiu nu trebuie nimic?Ei dau doua suturi pe poarta tot meciul si dau vina pe arbitraj
..din cate am vazut dl Burleanu n-a facut parte din primul unsprezece (ardelean);)..insa unde au fost jucatorii tricolori care n-au prestat aproape nimic..?;)
aia de la look au inchis emisiunea demult)))
o sa mai desfacem inca o data sampania cand ne vom salva, cred ca atunci o sa dispari definitiv din peisaj:))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.