Alte știri din fotbal
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
FCSB a bătut palma cu echipa din Superliga » Gigi Becali a dezvăluit suma de transfer pentru GSP: „Atât plătim”
4
„A văzut toată lumea că Dobre nu s-a simțit bine acolo” » Fost campion cu Rapid, Sergiu Radu a spus ce așteaptă de la Gâlcă: „Când va reuși să facă asta...”
1
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
GOOOOLLLL !mure halpin! VA RUGAM SA NE LASATI SA NE PREGATIM DE SAMPION LIG !:)))
GooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL
inca un gol. a devenit rutina deja. Steaua e pe undeva la 5 clase peste campionatul romanesc.
golul a fost din off-said , deci fara aranjamente oile nu pot castiga nici macar cu Ceahlaul , deci acum se vede cum au castigat ei campionatul 24 ,aranjament in supercuoa cu eliminarea aluia de ala petrolul , acum gol din offsaid , toate greseli in favoarea oilor deci cate dovezi sa mai fie ca ei au facut tot timpul aranjamente
Lasa ba ca face Dinamo Tbilisi dreptate.
2-0
Voi sunteti cea mai mare aroganta din categoria suporterilor de carton. De ce nu sunteti ma la meci ?
droit spre titul 25:)))))
Prostia e nemuritoare, nici macar nu se accidenteaza - Dodel explica cel mai bine asta.
moment antologic... fanii Rapidului si CFR sa comenteze de furt si echipe ale sistemului :))))))))) Taman acum cu arbitrul Petrescu la centru, eroul de la Sibiu... si mai ales ca Rapidul joaca luni cu licenta Dragomir love Sandu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.