Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
era vorba ca le taie punctele la cei ce fura dupa injumatatire :))) cred ca au abandonat ideea..din pacate favorita la titlu e echipa pedeleului urmata de astra
Nu ar fi normal ca dupa iesirea din insolventa CFR sa primeasca cele 6 puncte inapoi? Dupa ce plateste datoriile pentru ce mai e penalizata? In mod normal trebuie sa inceapa play-off-ul cu 25 p. Se aude federatia ciobanului?
Punctele scazute CFR-ului sunt 25, nu? Adica jumatate din punctele obtinute pe teren, asa cum se intampla cu toate celelalte echipe.
” o sa vedeti in playoff, Andone daca mai ramanea o etapa acum eram in playoutt, daca venea Contra de la inceput acum eram in lupta la titlu !!! ...vorbim de un antrenor cum e Contra si o baba senila cum e Andone !!! ” Asa grait-a maistru` Zexe. Nici Nistor nu le potrivea mai bine... Asteptam cu interes play-offul. Si urciorul...
Foarte strans clasamentul. Se anunta un play off interesant. Eu doeesc ca scest campionat sa il ia hagi caci echipa mea de suflet desi are palmares.intreg, inca nu s a infiintat, este la domnul talpan in sertar.
DINAMO A MAI BIFAT UN ""BLAT ORDINAR""!!!RUSINE PANDURII
Strâns clasamentul, am o singura dorința: fcsb sa nu termine pe locurile 1-2! Dinamoviștilor le urez sa umilească *** 2 ori, dar sa termine pe primul loc numai si numai daca alternativa ar fi fcsb :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parca jucam mai agresiv cu Contra decat o faceam cu Andone, stam mereu cu pressingu pe adversari, cu Andone nu se intampla, chiar nu se poate masura comparatia intre Contra si Andone, o sa vedeti in playoff, Andone daca mai ramanea o etapa acum eram in playoutt, daca venea Contra de la inceput acum eram in lupta la titlu !!! Cum iti explici ca astea joaca acum ceva mai bine fata de Andone ?? au avut amandoi aceiasi jucatori !!! Cum ziceam, valoarea e mare cand vorbim de un antrenor cum e Contra si o baba senila cum e Andone !!!
OH NO..THAT'S ALL YOU CAN? :)) CEVA CU PUNCTE SI LINIUTE NU STII.. ? DITTO SAU..RAMANE CUM AM STABILIT..COCALAR,, TE DOARE LA BASHCHETI
RIP, ms :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.