Alte știri din fotbal
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Gică Hagi: „Craiova o să aibă cei mai mulți jucători la lot” » Iată cele 7 nume!
0
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
1
„Ați discutat cu Mitriță?” » Ce a răspuns Hagi: „Când un jucător ia această decizie, ce să mai faci?”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu candidează pentru „Jucătorul Sezonului” la Celta » Ce loc ocupă acum în topul preferințelor fanilor
0
Liverpool, Chelsea și Man United, la coadă pentru căpitanul lui West Ham
0
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
cineva de mai jos spunea ca argaseala si cu raducan se cam amuza...pai de unde sa stie ei cine a fost si ce a reprezentat pt Marea CCA Nea Ilie Savu??? ca sa nu mai spun de ciobanul analfabet!!! ei s-au dus acolo ca la o iesire la restaurant cu "marele sef"...si mi se par cam "deranjati" de faptul ca i-au scos Lacatus si Duckadam din casa "pentru asa ceva"!!! Sa Te Odihneasca Dumnezeu In Pace Nea Ilie!!!
nu mai tot comentati atata....e frumos gestul si gata, ce conteaza ca e in trening sau nu?
Un gest frumos dar ca sa fiu carcotas a fost facut prea tarziu si pare destul de ieftin - nu stiu daca acea coroana a costat mai mult de 100 lei. Un gest frumos ar fi fost bine venit atunci cand Ilie traia - va dati seama ca acest om a murit cu gandul ca Steaua nu va mai insemna mare lucru cat de curand daca se continua bataia de joc din ultimi ani. Ilie Savu a respectat Steaua si suporteri ei dar suporteri sau transformat in huligani si isi bat joc de acest club. Dumnezeu sa-ti fie alaturi.
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! Raman din ce in ce mai putini reprezentanti din perioada Clubului Sportiv al Armatei. Ne pierdem complet busola si identitatea. Vom iubi mereu culorile ros-albastre. Multumiri lui Ilie Savu pentru tot ce a facut pentru Clubul Armatei.
Odihneşte-te in pace nea Ilie si îţi mulţumim pentru ce ai facut pentru Steaua. Marius nu putea merge si el la costum ? Sau macar sa renunţe la treningul ala,de cand a revenit la Steaua,in afara de meciurile din EL numai in treningul ala a stat. Poate ca nu este aşa important,dar conteaza un pic la imagine.
frumos gestul, r.i.p.
Dumnezeu sa-l odihneasca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.