Alte știri din fotbal
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
respect cfr-ul..trei clase peste oi! au avut noroc cu arbitru,valoarea lor s-a vazut 13 conra 9
Daca iti mai aduci aminte acum cu doi ani cu Lacatus pe banca s-a terminat 0 -0 dar ati avut 3 bari si inca vreo 3 ocazii uriase !!! Oricum ce sa mai spun Bucurestene decit Forza Bucuresti !! Forza Capitala dar sanse la campionat nu mai au decit dinamo si rapid . Steaua trebuie sa-si construiasca echipa pentru la anul iar anul asta sa joace pentru noi nu pentru tzaranBorit !!
MUHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHA DINAMO - STEAUA 1- 3 HAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHA
slabii astia v-au invatat fotbal azi. 3 bare. daca una intra,ne pisam pe voi de sus. cum aveti tupeul sa va plangeti? inexistentilor. ala nu e fotbal ce jucati voi. bah,sunteti rusine. decat voi campioni, mai bine dinamo. in cazul in care nu-l ia steaua
Felcitari Dinamo pt titlul de campioana de iarna. Zi si tu , nu am avut azi ghinion si recunoaste ca Steaua a inceput sa joace altceva. Atmosfera de pe stadion ti-a placut?
lasa ca a stiu in uefa ,mai bine taceai ma
Auro lacilor nici cu 2 jucatori in plus nu santeti in stare sa bateti , lesinatilor !!! Ce mai frumoasa faza a fost cand F . Costea a fost faultat de GAZON !
Muhahahahahahahahahahahahaha
nu inteleg ce cauta jigodiile pe aici... iam umilit la ei acasa, ei joaca decat in weekend k in europa sunt PA mereu... chelacaie pe aici de foame... in timp ce steaua a avut ghinion, altceva nu pot sa vad... 3 bare, ocazii peste ocazii, muresan eliminat mai devreme parca ar fi trebuit... dar aia e... ghinion!!!
Asa este . Exact când are avantajul asta atunci nu știe sa valorifice omul în plus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.