Alte știri din fotbal
UTA - Oțelul, meciul care deschide etapa 2 a Superligii
1
Filipe Coelho, veste de maxim interes înaintea derby-ului cu Dinamo
1
FRF a lansat platforma prin care cluburile își pot scoate jucătorii la împrumut
0
A impresionat de la primele meciuri la U Cluj și spune care e propria „plăcere nevinovată”: „Rutina mea zilnică”
0
Știri din fotbal internațional
Revelația lui Leandro Paredes despre viitorul lui Messi la echipa națională: „Nimeni nu ar fi surprins dacă...”
0
Steagul Rusiei, afișat de ultrașii adverși la meciul lui Dinamo Kiev din Europa League! Ce a urmat
0
Nu l-au menajat pe Daniel Bîrligea: „Nu ai voie să faci așa ceva! Trebuie să fii inteligent”
3
Refuzată de Guardiola și Ancelotti, Federația Italiană a ofertat un alt nume uriaș: mare favorit să devină selecționer
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
11
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
In ce tara ati mai auzit voi ca un Partid Politic cand este la guvernare sa cumpere ilegal din banii publici un loc in liga a IIa profesionista de fotbal asa cum Primaria Tg Mures a cumparat cu tot cu palmares de la Unirea Sannicolau Mare? Asa au dat mita si lui Avram pt ca tot returul sa delege arbitri corupti gen Istvan Kovacs agreati de partidul portocaliu.
animal datator de lana si lapte (denumire cenzurata de lacheii lui jiji), echipa ta a furat decenii la rand :))
Mare va este frustrarea! FCSB nu are dreptul sa comenteze despre infiintarea dubioasa a altor echipe, cum nu are dreptul in urmatorii 50 de ani sa deschida gura despre arbitraj.
ASA să piardă meciul la masa verde cu 3 - 0 , să fie depunctată suplimentar cu 10 puncte și să nu mai poată participa în cupele europene timp de 3 ani, dacă nu știe să respecte regulamentele FRF. Hi, Hi, ce rău a ajuns fecesebeul să se milogească pentru punctele pierdute pe terenul de acasă ! Dar de fapt nu mă mir. Cine este această fecesebe? O echipă abia apărută, fără personalitate, fără palmares, o adunătură de fotbaliști submediocri, finanțati de un pușcăriaș.
Clar, trebuie 3-0 pentru FCSB.
probabil a fost ofertat de fcsb si omu a jucat fara emblema ca sa se obisnuiasca incet incet
echipa din specia urziceni-cfr-chiajna-rocar sau anji nustiucum...
Motiv suficient pentru ca Steaua sa castige cu 3-0 la masa verde. Asa s-ar repara si greselile de arbitraj prin care Steaua a fost furata.
Deja a aflat toata planeta ca romanica e in stare de soc, romanachii s-au cutremurat si pocnitorile dambovitene sunt inmarmurite. Clar, 10-0 pentru saiwan la masa mov fara discutie. Sa se aplice legea JSP si gata, ce mai atata tevatura.
Pentru ăsta,ar trebui ca sa se dea meci câștigat echipei Fără...nume cu 9 la 0,iar următoarele 555 de meciuri ale echipei care a pierdut ieri,fiind demoralizat de acel tricou sa fie câștigate cu câte 3 la 0!mai mult toate celelalte echipe din liga I sa fie eliminate pentru a nu putea repeta șmecheria și sa-I demoralizezepe bieții aurolacide...linga gardul Stadionului Ghencea(ca oricum înăuntru nu mai au voie sa...pasca!)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.