Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Maiiii.....Lecram!!!Ai sa mai lacrimezi inca 500 de ani,de-atatea cosmaruri si frustrari cu STELUTA!!!!!Asa patesc de obicei,CAPRELE,ca tine !!!!
Eu nu vreau sa castigam titlul cu greseli de arbitraj, dar... un mare DAR! Cand pui la socoteala doar greselile PRO Steaua si nu le aduci in discutie pe cele CONTRA, fie esti prost, fie esti chior, fie, pur si simplu, doar hater. Nu zic ca Pintilii nu ar fi meritat al doilea galben, dar oare penalty-ul ala a fost? Si care ar fi fost problema ca Steaua juca in 10 70 de minute? Niciuna! Pt ca ASA nu a jucat fotbal decat in momentul in care s-a vazut condusa... Inainte nu a jucat nimic, de fapt, tactica a fost 1-9-1. Probabil, cu un om in plus, ar fi suferit mici modificari: 1-8-1-1. In fiecare meci pe care-l aduceti in discutie au fost si greseli PRO si CONTRA. Dar obsedatii nu vad decat intr-o singura directie!
De ce, la toate meciurile FCSB sunt delegati doar arbitri care sunt sub contract cu Becali?!
Iar a furat clona cu arbitrii? Nimic nou sub soare. Trag tare cu fecesebe ca să se facă iar de ras in CL.
Sunt caprele lui Sumi acuma . Catei au fugit de rusine .
o noua victorie cu arbitrii a MIZERIEI. in 2016 inca nu au castigat un meci pe teren.
Se paren ca a arbitrat mai multe jocuri decat tine si normal stie mai multe, a furat si pentru voi, ca asa a fost " regula " din' 47 pana in prezent . VOI CHIAR nu puteti castiga pe PUTERILE VOASTRE, trebuie sa va ajute toata lumea, ca voi suntei " echipa etalon " sI doriti neaparat sa demonstrati tuturor ca sunteti INTRADEVAR ETALONUL HOTIEI ?
Maneaua ucide!... Inca o hotie!...hotugan si-a facut datoria, @urol@cii fcsbisti trag vartos din phnga, mimi, mache, regheblat @ postacii sunt in delir!!!
sper sa castigam inca 5 meciuri doar din offisde si penalty uri inventate, autogoluri si henturi date gresit, sa faceti spume la gura de oftica, aveti tupeu sa vb de arbitraje cand Steaua a fost cea mai dezavantajata echipa din ultimii 2 ani din Romania hahahahha
Nu plâng pentru că steluța ta nu mai există, iar *** o țin tot înainte cât timp ciobanul umblă *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.