Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan explică situația financiară de la CFR Cluj: „S-a plătit tot ce trebuia! Să țineți cont de ceva”
0
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Ultimele vești despre lotul lui Dinamo, transmise direct de Zeljko Kopic
0
Știri din fotbal internațional
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Cum a motivat decizia
0
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » De ce nu mai vorbește cu tatăl lui
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
Nu plâng pentru că steluța ta nu mai există, iar *** o țin tot înainte cât timp ciobanul umblă *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu nu vreau sa castigam titlul cu greseli de arbitraj, dar... un mare DAR! Cand pui la socoteala doar greselile PRO Steaua si nu le aduci in discutie pe cele CONTRA, fie esti prost, fie esti chior, fie, pur si simplu, doar hater. Nu zic ca Pintilii nu ar fi meritat al doilea galben, dar oare penalty-ul ala a fost? Si care ar fi fost problema ca Steaua juca in 10 70 de minute? Niciuna! Pt ca ASA nu a jucat fotbal decat in momentul in care s-a vazut condusa... Inainte nu a jucat nimic, de fapt, tactica a fost 1-9-1. Probabil, cu un om in plus, ar fi suferit mici modificari: 1-8-1-1. In fiecare meci pe care-l aduceti in discutie au fost si greseli PRO si CONTRA. Dar obsedatii nu vad decat intr-o singura directie!
Te doare adevarul?
Doar la cele decisive....
De ce, la toate meciurile FCSB sunt delegati doar arbitri care sunt sub contract cu Becali?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In comentariile anterioare am intrebat cate faulturi tb sa faca pintili pana sa fie eliminat.vad unii fcspisti ca au indecenta a compare echpa ciobanului cu real madrid.va luat Dzeu mintile , e clar!
daca tinea cu Hastra nu mai "lecrama"....ca simulica are cota mica mica de tot...!
cum pana lui nea Jije il gasiti numai pe Zoiotta sa isi dea cu parerea despre Steaua....???...mai ramanea sa il sunati pe simulica si pe mircea ***....!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mironica,Zotta...toti rapidistii fac spume ca nu l-a eliminat pe Pintilii.Si daca-l elimina ce ? Nu mai castiga Steaua ? Aseara Real a castigat in 10 impotriva Barcelonei nu a oricui.Hai sa nu mai facem un capat de tara dintr-o eliminare.Daca vreti sa discutam de furt atunci ala a fost etapa trecuta cand Avram a impins-o pe Steaua la victorie sau la meciul tur de la Giurgiu cand Steaua a fost calcata in picioare anulandui-se 3 goluri.Asta e hotie 3 goluri valabile anulate !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.