Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
2
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
4
Caz cutremurător: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie. Visăm împreună la finala din New York”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
nu l-am umplut pt ca nu a fost un meci tare pt noi
a jucat foarte bine muresul nu e o crima ca am luat bataie cei din urma vor fi cei din tai
lasa ba ca o sa vedeti voi pe ce loc o sa termine saracia asta campionatul... mai bine ca voi
Mi-au placut mult si Vancea si Dan Roman, sunt de urmarit pe viitor.
sper ca la iarna sa aveti temperaturi de -50 grade in Bv ...sa mai moara cativa din prostii care sunteti , ca sunteti prea multi!!!
decat 12.000 de drogati si frustati pusi pe scandal , + vreo 500 de suporteri prosti k tine, mai bine 8.000 de oameni civilizati. ii mai dam noi mooye din cand in cand mamei tale , dar in rest ne comportam frumos. orasul nostru este mic , dar macar nu avem cocalari k tine!
ce stadion aveti frate de champions league:)) nu ati reusit sa umpleti stadionu :)) facetiva stadion de liga 1 nu de liga a 3
Forzza Steagu! Bravo baieti! Cand toti ne credeau victime sigure sa le aratam ca avem valoare de Liga I.Succes duminica cu Clujul!
astia de la tg mures nici macar saracia aia de stadion n-au umplut-o. Nu cred sa aiba mai mult de 5000 de locuri
gsp aveti ceva cu steaua sau nu santeti profesionisti ? clasamentu ligii I este gresit.steaua e pe locul 2. daca ati pus otelul pe 2 trebuia sa puneti brasovul pe 3. la puncte egale se iau in consideratie golurile marcate ! steaua e pe 2 . clar ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.