Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
0
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
1
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Balogun rupe tăcerea, după scandalul de la Mondial și intervenția lui Donald Trump: „Am realizat asta, era prea mult zgomot”
0
Edward Iordănescu, despre cine va ajunge în finala Mondialului: „Să rămână lucid în momentele-cheie”
0
Filipe Coelho a identificat marele avantaj al celor de la Vitebsk, înaintea returului din preliminariile Ligii Campionilor
0
Arsenal a anunțat oficial despărțirea de starul de la Mondial » A fost deja prezentat la Beșiktaș
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
STATISTICA LA CE?.. PROFITUL SAU ?..100 DE JUCATORI SCHIMBATI IN 4 ANI..ASTA DA PERFORMANTA.. DE ANTRENORI..? NUMA BINIE.. :)))))))
chivulete tu esti ?
Nu
Cum spuneam (mai jos), în redacție, e un fcsb-ist care banează tot !
Mâine o să vezi statistica. :))
daca nentu jiji pierde procesul , voi ajunteti in liga a 4-a inaintea noastra =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Chivulete e cel mai mare dobitok din arbitrajul nostru. Eliminarea lui Tsourou a fost o ticalosie. La fel si galbenul pentru Salomao. Dinamo nu prea stie ce joaca, dar o victorie al ultimo minuto iti da o euforie care te poate duce cu o speranta moderata pana la meciul urmator. Sper sa nu pierdem la acei mocofani ce ne-au privat cu arbitrii de finala cupei.
:))))))) METRE..TU NU TE AI SATURAT DE..SPERANTE DESARTE..NU INTELEGI CA ..ALA CU PIANUL NU FACE NIKA ..DOAR UN PROFIT MITITEL..CAT SA L SCOATA PE EL DIN FALIMENT?..CELULA NOASTRA SPERI? SUNT 4 ANI DE..JAPCA..MINCIUNI SI..?
cum dracu scapa numai la voi .....
Ei, lasa asa.. crezi ca are cineva timp sa modereze chiar tot..? Mai scapa si chestii din astea..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.