Alte știri din fotbal
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
0
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Eddy Gnahore și-a modificat mesajul de adio pentru Dinamo! Ce a șters francezul
1
Vlad Chiricheș, așteptat la echipa din Liga 2: „Am discutat pe tema asta”
0
Știri din fotbal internațional
Nervi întinși la maximum în Argentina - Egipt! Proteste uriașe după golul calificării: banca egiptenilor a explodat
0
Argentina - Egipt 3-2 » REMONTADA de science-fiction la Atlanta! Cu Lionel Messi în frunte, „pumele” întorc scorul în 13 minute și merg în sferturile Campionatului Mondial!
31
Virus în cantonamentul Norvegiei, cu 5 zile înaintea „sfertului” de la Mondial cu Anglia!
0
Start în preliminariile Ligii Campionilor! Azi se joacă 10 meciuri din turul 1, inclusiv posibila adversară a Craiovei
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
23
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
LIKE !
Sper ca suporterii sa se comporte civilizat si sa nu uitam ca suntem in primul rand romani! Apoi dinamovisti sau stelisti! Cel care joaca un fotbal mai bun sa castige! Hai Dinamo! Succes Steaua!
I-a să vedem ce programe sunt la tv la ora 21... Ăăăă, la MGM ceva, La History e ok, la BBC Knowledge, e ceva bun... Mda ”derbiul ” dintre oi și câinii, mai bine zis, mânarea oilor în staul, nu are loc în program. Nicio pierdere. E vorba de țurca din liga lui mititică :)))))
da, da, ii pregateste mari surprize. ii va titulariza in primul 11 pe : mopsu 1 (nea florica), misa klein, ando, cainele rosu (nunweiller), racheta (costica orac), arnold sau tze tze, depinde de inspiratia de ultim moment..)).., pe nea cornel (dinu), mopsu 2 (radu), kaizeru' ionutz, pe pocaitu' (sabau), betivu" (lupu), pe marele il luce si evident, pe el insusi..)) ps - terminatoare, iar sunt primul..)) pronostic ? pe dracu ghem... e un 2 cat National Arena !!..) si totusi : FORZZA DINAMO !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.