Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Si noua nu ? : ))))))))))))))
De ce spui tampenii!!? Eu tocmai am aparat ideea lui Hildan!! Cu ce l-am injurat?!
s-au deranjat stelistii ca le-am amintit de paralitic. vai vai... ei isi permit sa isi bage in mortii altora, dar vai vai, ce ofuscare daca le atragi atentia ca poate fi si invers. vai vai, ce ti-e nu-ti place, altuia nu-i face ! si, vai, vai, am lucrat elegant chiar. chirurgical chiar. si, vai, vai, doare ! ah, ah, ah... da ba, are carucior modern, e ceva naspa ? sa fie sanatos, si la primul meci pe care l-ar mai juca vreodata, eu insumi o sa fiu in tribuna sa il aplaud en pied. ca ar mertita-o, cu prisosinta. deocamdata, saracul, este paralizat. PA RA LI ZAT ! asta e. haldan ? e mort. da. e mort de-a binelea. M_O_R_T. dixit all.
Eu nu am nevoie de "likens"! Eu am nevoie de oameni care chiar gandesc! Am nevoie de oameni care vor critica ceea ce a spus Bianco despre Nesu! Sau cum am comentat eu despre atacurile asupra lui Hildan!
Dj, îi dau eu un likens, ca să fie egalitate, metre!:)
Era sa uit !! Acum o ora am luat un VIOLATION TICKET de la un DINAMOVIST AMERICAN !! Cica daca il platesc in 2 weeks am o reducere . Deci cu reducere am de platit doar 100 de parai !! Piece of Cake !! Bagani=as pppla in toti caralii ! HAI DINAMO !
În genunchi altfel nu-l iertăm !
Noapte buna Daniele :))) Nu stiu daca ai fost ironic sau nu, dar eu stiu ca am dreptate si iti dau dreptate in privinta balosului ala care se da mare avocat. Este un mare demagog.
Să-i zugi püla lui alpha.dog daca tot iti place de el, g@yule !
Adevarul este ca tu ai gresit, nu vrei sa recunosti pentru ca esti probabil prea incapatanat iar toata lumea avea "likens", numai tu nu! Cere-ti scuze fata de Nesu!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.