Comentarii (76)
hitman222
hitman222  •  03 Iunie 2018, 13:43
Postat de rurik11 pe 03 Iunie 2018, 13:38

Bai prostalaule vezi ca iti exportam organizatia martorii lui talpan in coreea de nord unde ii este locul.

Postat de agiler pe 03 Iunie 2018, 13:09

Prostalaule a câștigat finala cupei U19.Si doar că a ratat la penalty-uri Cana de la FCSB.Liga elitelor U19 a câștigat-o azi Viitorul.Dar tu habar nu ai pe ce planetă trăiești.Si da grupa U19 a FCSB a fost în Spania să joace împotriva unor grupe de aceeași vârstă din fotbalul mare.

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  03 Iunie 2018, 13:34

...nu intereseaza pe nimeni...

observator_federal
observator_federal  •  03 Iunie 2018, 13:33

Si de ce a figurat echipa Fîcîsibîului ca "Steaua" în palmaresul acelei competiții? De ce a fost echipa lor și nu alta - cine a finanțat participarea glorioasă? Apropo, primele două reztate le-am aflat, în ultimul meci ce au făcut? Întrebările le adresez specialiștilor GSPului, nu ție fiindcà ești prea categoric în orizontul tău îngust și mai ești și "virusat" pe deasupra...

agiler
agiler  •  03 Iunie 2018, 13:09
Postat de observator_federal pe 03 Iunie 2018, 13:01

Oftica mare este că dinamoviștii "umiliți" azi, au câștigat Cupa Elitelor contra echipei Fîcîsîbîului care ulterior a plecat să reprezinte fotbalul românesc sub numele "Steaua" (de ce?) și s-a umplut de glorie într-un turneu finanțată fiind de cine ?!?

dinamo_fan
dinamo_fan  •  03 Iunie 2018, 13:06

Felicitari Viitorul. o echipa mai buna cu o generatie de exceptie. Bravo HAgi !

1635028856730231
Marco Boos  •  03 Iunie 2018, 13:06

cu toate vedetele de la echipa mare viitorul le da lecții de fotbal sub cu trei clase peste Dinamo viitorul mă miră ce caută dinita antrenor mă miră ce caută ăla șef peste echipele de juniorii cînd sunt fotbaliștii care ar merita acolo și mai încet cu Moldoveanu Grigore etc nu au arătat nimic la viitorul șase joc meci de meci la echipa mare despre ce discutam

observator_federal  •  03 Iunie 2018, 13:01