Comentarii (1006)
hehehehe
hehehehe  •  24 Februarie 2018, 22:28

Rusine istorica pt cea mai slaba echipa din istoria lui Dinamo! ***, ***!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosiful.vs
iosiful.vs  •  24 Februarie 2018, 22:27
Postat de samerview pe 24 Februarie 2018, 22:25

***

Uș, caisă flambată HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAA

100466354012178
Joachim Makay  •  24 Februarie 2018, 22:27
Postat de luciann pe 24 Februarie 2018, 22:25

Cat de *** sa fii sa pierzi cand iti trebuie egal!?:))) Aah si sa nu uit, gooool Teixeira!:))) Forza Miriuta!:)))

Si Man si Budi .

vbga
vbga  •  24 Februarie 2018, 22:27
Postat de theplayerr pe 24 Februarie 2018, 22:23

In majoritatea regulamentelor din lume , cand 3 echipe au acelasi numar de puncte , primul criteriu de departajare este golaverajul...in rest vai de noi.

Dar anul trecut ti-a placut ca primul criteriu au fost meciurile directe,pentru ca asa castigat Viitorul campionatul in fata lu'FCSB. Acum nu mai este bine acum trebuia sa fie golaverajul primul criteriu.

foxy
foxy  •  24 Februarie 2018, 22:27
Postat de bianconerri pe 24 Februarie 2018, 22:17

Mă bucur că ai înviat, chiar dacă lotrii au decedat...

)))...da,da!Am fost viu dintotdeauna!Am urmarit `reprezentatiile` de pe aici!Chiar si de la balcon!Fara implicare!

bianconerri
bianconerri  •  24 Februarie 2018, 22:26
Postat de samerview pe 24 Februarie 2018, 22:25

***

Care smirnă, metre? Hoyt...

larisa_i
larisa_i  •  24 Februarie 2018, 22:26
Postat de dase pe 24 Februarie 2018, 22:24

Nu esti pesedit,esti un idiot de antenist spalat pe creier. Lasă-ne cu porcăriile tale ca acum tre sa ne bucurăm de fotbal. Du-te pe gandul,ziare com si alte site-URI unde se discuta politica.

Soune.i asta lu prietenu tau la fel de confuz si spalat pe creier ca tine, ca el a inceput discutia, idiot mic si confuz

roja_azul76
roja_azul76  •  24 Februarie 2018, 22:26
Postat de luciann pe 24 Februarie 2018, 22:25

Cat de *** sa fii sa pierzi cand iti trebuie egal!?:))) Aah si sa nu uit, gooool Teixeira!:))) Forza Miriuta!:)))

:)))))

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 22:26
Postat de sulheticul pe 24 Februarie 2018, 22:25

Asa e! Mai putin in Champions League, Europa League, Cupa Mondiala, Campionatul European...si top 6 campionate din Europa.

:)))

dase
dase  •  24 Februarie 2018, 22:26

Tinn,cu astia numai asa merge,*** .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • •••
  • 101
Comentează