Comentarii (1006)
tinn
tinn  •  24 Februarie 2018, 22:26
Postat de samerview pe 24 Februarie 2018, 22:23

Vedem după meciul de cupă ce se alege de noi.

prafu

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 22:25
Postat de larisa_i pe 24 Februarie 2018, 22:18

Inseamna ca tu l.ai aruncat prea tarziu, idyotule si cel mai probabil l.ai confundat cu frigideru cu bere.

sincer acuma,daca psd era partid mare o demitea pe kovesi inca de anul trecut si baga la parnaie toti adversarii politici de pa pdlpnl. simplu,atunci nu putea sa mai spuna nimica. astia au bagat 100 de psd-isti la parnaie,psdistii bagau 10000 de pdlpnlisti la parnaie. ca aveau de unde alege. de la anastase la basescu si de la coldea la kovesi,ii baga pe toti la parnaie. oricum,kovesi intra la parnaie daca reusesc astia sa o demita.

sulheticul
sulheticul  •  24 Februarie 2018, 22:25
Postat de theplayerr pe 24 Februarie 2018, 22:23

In majoritatea regulamentelor din lume , cand 3 echipe au acelasi numar de puncte , primul criteriu de departajare este golaverajul...in rest vai de noi.

Asa e! Mai putin in Champions League, Europa League, Cupa Mondiala, Campionatul European...si top 6 campionate din Europa.

foxy
foxy  •  24 Februarie 2018, 22:25
Postat de larisa_i pe 24 Februarie 2018, 22:22

Nu sunt psdist, idiotule, dar nu sunt nici cu sufragerista codruta.

Esti un pro.ost tu!

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Februarie 2018, 22:25

Asa precum am spus saptamana asta, Miriuta, cel mai prost antrenor din istoria lui Dinamo, a reusit cea mai mare contraperformanta. Pana si Stoican e in play-off! E o seara trista pentru multi dinamovisti, nu si pentru mine. Nu am jucat mai nimic in mandatul acestui cap-de-ou, nu am produs fotbal demn de play-off. S-a jucat "pe bune", felicitari Astrei si ciocu' mic tuturor pescuitorilor in ape tulburi.

samerview
samerview  •  24 Februarie 2018, 22:25
Postat de iosiful.vs pe 24 Februarie 2018, 22:23

Lasati acum locul 8, importanta e desfiintarea pentru bancruta :))))))) Hai odata cu sentinta aia, onorata instanta HAHAAHAHAHAHAHAAHAAA

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luciann
luciann  •  24 Februarie 2018, 22:25
Postat de zecs93 pe 24 Februarie 2018, 22:20

Nu mai zic *** fcsbisti nmk de blatu de la giurgiu ??

Cat de *** sa fii sa pierzi cand iti trebuie egal!?:))) Aah si sa nu uit, gooool Teixeira!:))) Forza Miriuta!:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

banciuu
banciuu  •  24 Februarie 2018, 22:25

Unii cu Lazio altii cu Juve -))))

dase
dase  •  24 Februarie 2018, 22:24

Nu esti pesedit,esti un idiot de antenist spalat pe creier. Lasă-ne cu porcăriile tale ca acum tre sa ne bucurăm de fotbal. Du-te pe gandul,ziare com si alte site-URI unde se discuta politica.

larisa_i
larisa_i  •  24 Februarie 2018, 22:24
Postat de theplayerr pe 24 Februarie 2018, 22:23

In majoritatea regulamentelor din lume , cand 3 echipe au acelasi numar de puncte , primul criteriu de departajare este golaverajul...in rest vai de noi.

Ar trebui sa fie galeria, coco.

  • 1
  • •••
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • •••
  • 101
Comentează