Comentarii (1006)
771545396317549
Eugen Iustin  •  24 Februarie 2018, 21:51

HAHHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAH

klaus
klaus  •  24 Februarie 2018, 21:51

ahahahahhaha muahahahahaha

foxy
foxy  •  24 Februarie 2018, 21:51

Bravo Astra !Bravo Eduard Ioradanescu!Felicitari!

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:51

nici nu imi vine sa cred ca,daca nu se mobilizeaua baietii de la botosani sa castige astazi cu medias,chit ca nu mai aveau ce face cu victoria aia,inamo aka rusinea romaniei era in playoff.

romanderoman
romanderoman  •  24 Februarie 2018, 21:51

si s-a desfiintat si Cupa Adeplast !

tinn
tinn  •  24 Februarie 2018, 21:51

hai toti ipocritii cu fularele cu Lazio la gat

hehehehe
hehehehe  •  24 Februarie 2018, 21:51

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mannecken
mannecken  •  24 Februarie 2018, 21:50

Pe livescore Dinamo este pe locul 6 :) Securitatea are înca tentacule în occident.

gametable08
gametable08  •  24 Februarie 2018, 21:50

Sa desfacem sampaniaaa

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 21:50
Postat de larisa_i pe 24 Februarie 2018, 21:49

Cum v.a dat Steaua 2 goluri in 5 minute, poate dati si voi

asi ,pe ei ii cheama rinamo rusinea romaniei !

  • 1
  • •••
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • •••
  • 101
Comentează