Comentarii (1006)
randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:50
Postat de reddm pe 24 Februarie 2018, 21:49

Plecati cu totii de la Dinamo, va bateti joc de o echipa emblema......va fi cel mai trist play-off, fara Dinamo-Fcsb

crede-ma,cea mai mica problema pentru voi o sa fie ca ati ratat playofful. urmeaza desfiintarea la voi.,

juliusmad
juliusmad  •  24 Februarie 2018, 21:50

dinamovistii or sa faca 3d-uri pentru sepsi, juventus colentina si gaz metan medias :))

dase
dase  •  24 Februarie 2018, 21:50

Hai băieți nu fiți suparati,aveti șanse anul acesta sa câștigați campionatul in... play out. Poison ,hitman,nebraska si ceilalți măscărici care râdeau de steliștii după Lazio unde stau acum ascunsi? Respect Texeira !!!

vasy86le
vasy86le  •  24 Februarie 2018, 21:49

E blat domnilor fcsb-isti? Sa va fie rusine, patati istoria clubului Dinamo. E ultimul meci la care ma uit in acest sezon, nu meritati nici un fan. RUSINE

icejohnnyice
icejohnnyice  •  24 Februarie 2018, 21:49

Gata am plecat! Nimeni nu m-a crezut! Forța Texeira!

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 21:49

sper ca au pus astia indicatii pe usile din stadion ,nu de alta dar nu vrem sa ramana p-acolo sa traga de usi vreo 300 de spartani ,aia de pe Stefan cel Mare inca mai imping de usa care se trage...

gametable08
gametable08  •  24 Februarie 2018, 21:49

CEa MAI MARE RUSINE DIN ISTORIA LOR DE AMARATI!!!

reddm
reddm  •  24 Februarie 2018, 21:49

Plecati cu totii de la Dinamo, va bateti joc de o echipa emblema......va fi cel mai trist play-off, fara Dinamo-Fcsb

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:49
Postat de mario_rdfe pe 24 Februarie 2018, 21:46

Macar daca mergea botosani....meritau..au stat tot campionatul intre primele 6. Chiar pe 3-4 multe etape. Si vine iasi cu stoican de nicaieri...ptr prima oara in primele 6. La Dinamo urmeazza dezastrul...iedi corectul va *** in play off...

cel mai tare este ca noi v-am scos din playoff. ati jucat inuman de slab si nu ati mai pierdut niciun meci din noiembriue. chiar ca a fost o minune.

catalin_cj
catalin_cj  •  24 Februarie 2018, 21:49
Postat de gannicus2014 pe 24 Februarie 2018, 21:48

si cat au spera rinamovistii sa fie blat ... care-i cota ca torje sa planga la interviu ca o fetita ratacita in padure ?

1,50cat înălțimea lui

  • 1
  • •••
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • •••
  • 101
Comentează