Comentarii (1006)
the.best.judge
the.best.judge  •  24 Februarie 2018, 21:31

Stima NEGOITA, cu bancruta frauduloasa duci clubul militiei in faliment. Inca 15 minute si deschidem sampania.

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:30

balaure este blat cu inamo aka rusinea romaniei.

nxss
nxss  •  24 Februarie 2018, 21:30
Postat de mario_rdfe pe 24 Februarie 2018, 21:28

Tu inca ai curaj sa mai scrii pe aici ? Inainte sa inceapa meciul am zis ca imi e teama...de ce ? Ptr ca de fiecare data cand voi acuzati de blat...Dinamo nu castiga ! Iar voi inca aveti tupeu sa vorbiti...incredibil...bagat ti va cuvintele in gura si innecati va cu ele...

cam mult tupeu pt un suporter al unei echipe ce se bate la retrogradare ;)

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 21:30
Postat de samertx pe 24 Februarie 2018, 21:29

E clar, câștigăm cupa!))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

olaru_andrei
olaru_andrei  •  24 Februarie 2018, 21:30

Pacat ca nu vom avea Dinamo in play off...ar fi fost o lupta interesanta. Io nu ma bucur, asa cum ah facut ei cu Lazio. ...dar vad ca roata se intoarce!

the.best.judge
the.best.judge  •  24 Februarie 2018, 21:29

In sfarsit o sa avem un playoff curat fara *** de blatinamo.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:29

ce blat este balaure ala. in loc sa paseze pentru gol la abang,intoarce. wtf?

samertx
samertx  •  24 Februarie 2018, 21:29

E clar, câștigăm cupa!))

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Februarie 2018, 21:28

@7mai: habar nu am, știam ca e, insa la cat ma intereseaza L1, e posibil sa ma înșel :-))))) Ni la randoom, cica vrea sa știe contul meu de FB. Daca voiam asa ceva ma logam cu el aici, sau ma întâlneam cu Valahul in Parcul Moghioroș ... Acum intre noi, ca vecini, oare chiar toti fcsbistii sunt atat de prosti!? Spune tu, ca ii stii mai bine .... :-))))

nxss
nxss  •  24 Februarie 2018, 21:28

daca grija principala a "suporterilor" de pe aici ar fi de fapt dinamo si nu cate ia FCSB, poate s-ar califica in play off. Dar tre' sa spele si ei tristetea cu ceva. Bilbao - dinamo 4-1 general..rezultat normal... Lazio -FCSB 5-2...si e umilinta. Pt ei astia din playout are sens...

  • 1
  • •••
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • •••
  • 101
Comentează