Comentarii (1006)
davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 21:28
Postat de liverpool.de.romania pe 24 Februarie 2018, 21:23

trebuie sa avem incredere: geniul tactic care este Miriuta ne va scoate din foame.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bianconerri
bianconerri  •  24 Februarie 2018, 21:28
Postat de the.best.judge pe 24 Februarie 2018, 21:26

Sunt fericit si ma simt bine!!! :)))))) :)))))))))))) Lacrimile de catei inunda articolul.

Obișnuit cu manita, treci repede peste.

tinn
tinn  •  24 Februarie 2018, 21:27
Postat de utilizator șters pe 24 Februarie 2018, 21:22

Pt mine ca neutru e cat se poate de distractiv. Fcsbistii sunt săracii uzi in nădragi ca dau de Dinamo in playoff, fara sa se gândească macar ca nici cu Iași si Prunea nu vor avea viata ușoară :-)))) Sunt atat de disperați ca ba cica e blat, ba ca nu e :-)))) Intre timp fac un mișto crunt de amicii dinamovisti de pe FB :-)))))) Mie unuia imi e pefect egal care intra in play off, intra Dinamo foarte bine, oricum șanse la titlu nu au dar stiu ca vor face tot posibilul sa ii spargă pe ciobănei, nu intra, iar e bine, ba mai mult, daca si retrogradează si ne întâlnim cu ei mai devreme in L2 e chiar ideal! :-))))

chiar daca pica dinam0, nu sta in L2 10 ani s-apuce sa joace cu clona

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:27

ce nesimtiti sunt cei de la viitorul. de ce nu lasa pe iasi sa bata,oricum sunt in playoff. inamo poate egala,dar nu bate.

valyomanyd
valyomanyd  •  24 Februarie 2018, 21:27
Postat de samertx pe 24 Februarie 2018, 21:25

O ocazie avem și bulgarul e pe ea! :)) Nesimțit!

A fost si aia a lui Palic, singur la 11-12 m si dă peste poartă :)) Oricum, mergem la TAS :)))))) terenul a fost impracticabil :))))...

bianconerri
bianconerri  •  24 Februarie 2018, 21:26
Postat de randoom._.. pe 24 Februarie 2018, 21:25

cum adica dau gherle? pai daca dau gherle,castigi tu. wtf?

Exact. Wtf?

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:26

trec minutele zici ca sunt secole. wtf?

westfield
westfield  •  24 Februarie 2018, 21:26
Postat de 7mai1986 pe 24 Februarie 2018, 21:23

Ai uitat ceva.Prunea din cate stiu eu nu mai e la Iasi.

@*** e pr@st ca noaptea ! Prunea a fost dat afara

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

129697174485150
Gogu Meteorologu  •  24 Februarie 2018, 21:25

Miriuta tata, esti cel mai prost antrenor al lui Dinamo din ultimii ani.Habar nu ai de fotbal.

andrei.33
andrei.33  •  24 Februarie 2018, 21:25

Nu e nimic Miriuta ca si tu ai avut 2-0 si te-au egalat

  • 1
  • •••
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • •••
  • 101
Comentează