Comentarii (1006)
randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:11

nici nu vad cum sa nu egaleze prin blat inamo. astra nu mai joaca nimica. cel mai grav este ca ,cu un egal inamo este calificata 100% in playoff.

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:10
Postat de the.best.judge pe 24 Februarie 2018, 21:10

Incepe blatul, astralii au uitat fotbalul la pauza. 1 pauza 2 final, cota 37. Sa vina banii. :)))) :)))))))

nu-i nevoie sa bata inamo aka rusinea romaniei. din pacat un egal le este arhisuficent pentru calificare in playoff. a lucrat perfect ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sibelius
sibelius  •  24 Februarie 2018, 21:10
Postat de cneius pe 24 Februarie 2018, 21:09

Imposibil de urmarit meciul, nu se vede mingea ! Cum de a lasat arbitrul sa inceapa meciul fara o minge rosie ?

Ia-ti tv color.

the.best.judge
the.best.judge  •  24 Februarie 2018, 21:10

Incepe blatul, astralii au uitat fotbalul la pauza. 1 pauza 2 final, cota 37. Sa vina banii. :)))) :)))))))

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:09
Postat de Ciprian Vasile pe 24 Februarie 2018, 21:08

wtf pe noi nu ne intereseaza ca noi nu avem miza, play off sau play out e tot aia ca titlul nu il putem castiga. wtf pai esti fcsbist greu cu gandirea. mda wtf, cu punctu ala pierdeti campionatul. si asta e minunat..wtf ?!

deja asa de jos ati ajuns ca nici macar nu aveti tupul sa visati la titlu. ma bucur enorm.

cneius
cneius  •  24 Februarie 2018, 21:09

Imposibil de urmarit meciul, nu se vede mingea ! Cum de a lasat arbitrul sa inceapa meciul fara o minge rosie ?

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:09
Postat de Robert Damian pe 24 Februarie 2018, 21:07

Chiar e cineva care sa creada ca jocul de la Giurgiu se joaca pe bune??????

nu. vad ca si *** aia de la iasi s-au gandit sa bata pe botosani,dar pierd rusinos cu viiotul. wtf? daca batea botosani pe iasi,acum si la egal inamo era out.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

2080266422248409
Ciprian Vasile  •  24 Februarie 2018, 21:08
Postat de the.best.judge pe 24 Februarie 2018, 21:05

Doua puncte care se fac un punct. Dar pentru voi alea doua puncte erau mai mult decat importante. Prostalau esti. :)))))) :)))))))))))))))))) :))))))))))))))))))

wtf pe noi nu ne intereseaza ca noi nu avem miza, play off sau play out e tot aia ca titlul nu il putem castiga. wtf pai esti fcsbist greu cu gandirea. mda wtf, cu punctu ala pierdeti campionatul. si asta e minunat..wtf ?!

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 21:08
Postat de randoom._.. pe 24 Februarie 2018, 21:08

ce v-am spus,dupa pauza, astra "surprinzator" nu mai jaoca nimic.

au inceput sa simta ca ninge!:))

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 21:08

ce v-am spus,dupa pauza, astra "surprinzator" nu mai jaoca nimic.

  • 1
  • •••
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • •••
  • 101
Comentează