Comentarii (1006)
194362334230310
Robert Damian  •  24 Februarie 2018, 21:07

Chiar e cineva care sa creada ca jocul de la Giurgiu se joaca pe bune??????

the.best.judge
the.best.judge  •  24 Februarie 2018, 21:07
Postat de davveroirl pe 24 Februarie 2018, 21:06

pai ca de obicei ,la cat de hateri prosti sunt ei vad raul nostru nu raul lor!

Ce gramada de prostalai. :)))))) :)))))))))))))))))))))))

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 21:07
Postat de samertx pe 24 Februarie 2018, 21:07

Palic trebuie să-și regleze tirul.))

in playout are timp !:))

manty_one
manty_one  •  24 Februarie 2018, 21:07
Postat de don_gibon pe 24 Februarie 2018, 20:43

***

Gluma-i gluma, mistoul la fel,insa fara mimamo play-offul nu prea are farmec ptr noi stelistii,meciurile cu cfr nu vor fi si nu pot fi la fel de intense ca cele cu ei,deci as prefera ca totusi ei sa ajunga in play off,sa vedem ce se va intampla in repriza a 2-a!P.S. ptr fanii dinamovisti fair play tot respectul meu imi pare rau...si totusi de un singur lucru ma bucur daca va fi altfel,ca unii de pe aici precum sadiku,nebroaska,gagazaev,poizon vor suferi si vor avea cosmaruri daca va dinamo va fi in play-out!

samertx
samertx  •  24 Februarie 2018, 21:07

Palic trebuie să-și regleze tirul.))

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 21:06
Postat de the.best.judge pe 24 Februarie 2018, 21:05

Doua puncte care se fac un punct. Dar pentru voi alea doua puncte erau mai mult decat importante. Prostalau esti. :)))))) :)))))))))))))))))) :))))))))))))))))))

pai ca de obicei ,la cat de hateri prosti sunt ei vad raul nostru nu raul lor!

the.best.judge
the.best.judge  •  24 Februarie 2018, 21:05
Postat de Ciprian Vasile pe 24 Februarie 2018, 21:04

wtf pai noi le-am furat 2 pct si cfr s-a dus la 4 pct de ei. cu aceste 2 pct pierdute cu noi vor pierde campionatul. wtf?! asta e minunat! wtf..

Doua puncte care se fac un punct. Dar pentru voi alea doua puncte erau mai mult decat importante. Prostalau esti. :)))))) :)))))))))))))))))) :))))))))))))))))))

bebe21
bebe21  •  24 Februarie 2018, 21:05

cine a pus 1 pauza 2 final la Astra - mimao...isi face de o vacanta in Maldive...sa fie bine sa nu fie rau...:P

tinn
tinn  •  24 Februarie 2018, 21:05
Postat de Ciprian Vasile pe 24 Februarie 2018, 21:04

wtf pai noi le-am furat 2 pct si cfr s-a dus la 4 pct de ei. cu aceste 2 pct pierdute cu noi vor pierde campionatul. wtf?! asta e minunat! wtf..

wtf, ni nu mai stiu de ce se mai joaca play-off :)))

2080266422248409
Ciprian Vasile  •  24 Februarie 2018, 21:04

wtf pai noi le-am furat 2 pct si cfr s-a dus la 4 pct de ei. cu aceste 2 pct pierdute cu noi vor pierde campionatul. wtf?! asta e minunat! wtf..

  • 1
  • •••
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • •••
  • 101
Comentează