Comentarii (1006)
wishmaster
wishmaster  •  24 Februarie 2018, 20:38
Postat de Ciprian Vasile pe 24 Februarie 2018, 20:34

wtf, mda, e clar. se fac jocurile fcsbului in seara asta. fcsbul daca era asa buna castiga cu cele 2 echipe mediocre in EL, ati luat bataie cu Plzen si echipa aia anonima din Elvetia. wtf cum vine asta?

da' de ce te *** grija de Steaua? voi sunteți in clipa asta in playout și tot cu Steaua in gura? las'ca rupeți voi norii la toamna in cupele europene!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 20:37
Postat de samertx pe 24 Februarie 2018, 20:35

N-ai înțeles ce-am scris, dar nu-i bai.))

v-am inteles atuurile ,dar cred ca si celor de la astra le-au disparut cateva ,so ...

chronic
chronic  •  24 Februarie 2018, 20:36
Postat de the.best.judge pe 24 Februarie 2018, 20:35

Daca blatinamo nu intra in playoff chem lautarii si chefuiesc 3 zile si 3 nopti.

se califica, desi nemeritat

chronic
chronic  •  24 Februarie 2018, 20:36

astra a ratat 2 ocazii din 3 metri, scor corect 3-0

the.best.judge
the.best.judge  •  24 Februarie 2018, 20:35

Daca blatinamo nu intra in playoff chem lautarii si chefuiesc 3 zile si 3 nopti.

icejohnnyice
icejohnnyice  •  24 Februarie 2018, 20:35

De ce nu ma lăsați sa îmi satisfac plăcerile? Aaaaaa e blat la rușinea României? Așa da! Da eu tot le zic ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  24 Februarie 2018, 20:35
Postat de davveroirl pe 24 Februarie 2018, 20:32

asa este ,ninge numai pe jucatorii rinisti ,aia de la astra au imunitate...

N-ai înțeles ce-am scris, dar nu-i bai.))

wishmaster
wishmaster  •  24 Februarie 2018, 20:34
Postat de davveroirl pe 24 Februarie 2018, 20:32

asa este ,ninge numai pe jucatorii rinisti ,aia de la astra au imunitate...

n-auzi bre ca aveau viteza de reactie și acu n-o mai au? japița asta de zapada strica tot feng-shuiu' pesedeului...

2080266422248409
Ciprian Vasile  •  24 Februarie 2018, 20:34

wtf, mda, e clar. se fac jocurile fcsbului in seara asta. fcsbul daca era asa buna castiga cu cele 2 echipe mediocre in EL, ati luat bataie cu Plzen si echipa aia anonima din Elvetia. wtf cum vine asta?

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 20:33

dar si *** de la iasi,nu pot macar sa egaleze? wtf?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • •••
  • 101
Comentează