Comentarii (1006)
utilizator șters
utilizator șters  •  24 Februarie 2018, 20:30

@bigD: dinamoviștii adevărați s-au disociat de episodul cu pricina, inclusiv Prunea dupa ce s-a trezit din beție. Insa nu e bai, asa intre noi merg si din astea, ca doar nu vrei sa ne pierdem antrenamentul ........https://youtu.be/OyFk3OO3kg0

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 20:30
Postat de chronic pe 24 Februarie 2018, 20:29

dinamo se va califica in playoff, dar nu merita. egal cu craiova cu furaciune grava, egal cu steaua cu bulan cras, 0 fotbal....

pai *** totul pentru dinamo aka rusinea romaniei,. nici o secunda nu imi fac probleme ca nu prinde inamo ak arusinea romaniei playofful. nici nu are cum sa il rateze. aia de la viitorul nu risca. iar cei de la astra nu au de ce sa bata.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 20:30
Postat de para.para pe 24 Februarie 2018, 20:29

In toate tarile civilizate, la egalitate de puncte prima departajare se face pe baza golaverajului. Numai in minciuna voastra de tara, poti sa ai si -20 la golaveraj pentru ca meciurile directe te avantajeaza. Penibili si gigibili.

fugi la tas!:))

para.para
para.para  •  24 Februarie 2018, 20:29

In toate tarile civilizate, la egalitate de puncte prima departajare se face pe baza golaverajului. Numai in minciuna voastra de tara, poti sa ai si -20 la golaveraj pentru ca meciurile directe te avantajeaza. Penibili si gigibili.

chronic
chronic  •  24 Februarie 2018, 20:29
Postat de randoom._.. pe 24 Februarie 2018, 20:27

nu face. aia de la viitorul s-au gandit sa bata fix acum tot.

dinamo se va califica in playoff, dar nu merita. egal cu craiova cu furaciune grava, egal cu steaua cu bulan cras, 0 fotbal....

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 20:29
Postat de Joachim Makay pe 24 Februarie 2018, 20:28

Torja joaca ?

nu ,plange!

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 20:28
Postat de Ciprian Vasile pe 24 Februarie 2018, 20:28

joaca pt a fi satelitul fcsbului in play off.

din putul gandirii ...asa cum ati fost voi pt ei acu doi ani !?:))

100466354012178
Joachim Makay  •  24 Februarie 2018, 20:28

Torja joaca ?

randoom._..
randoom._..  •  24 Februarie 2018, 20:28
Postat de Ciprian Vasile pe 24 Februarie 2018, 20:27

wtf ce slaba joaca dinamo, chiar si asa data trecuta era sa umilim fcsbul. wtf?!

am jucat cu rezervele rezervelor si cand au intrat titularii in 10 minute v-am umili tin ultimul hal. ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

2080266422248409
Ciprian Vasile  •  24 Februarie 2018, 20:28
Postat de davveroirl pe 24 Februarie 2018, 20:27

de ce ar juca pt fcsb ,nu suntem pe 5,6:))?:))) sau vrei sa zici ca nu trebuie sa joace fotbal !?

joaca pt a fi satelitul fcsbului in play off.

  • 1
  • •••
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • •••
  • 101
Comentează