Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
Reacție virulentă după rușinea FCSB - Auda 2-3: „Labonne? Boutoutaou? La banii ăia se putea găsi ceva mai de calitate. Sunt subțiri”
5
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele probabile + cotele
0
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
0
Chelsea bifează un nou transfer spectaculos după Mondial
0
Oficial! Jurgen Klopp este noul selecționer al Germaniei: „Dacă te porți urât și nu-mi lași familia în pace, plec!”
0
Dublul campion cu FCSB a identificat punctul slab al celor de la Auda: „Acolo stau rău! Dacă vom fi atenți, cu siguranță vom înscrie la retur”
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
4
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
O dronă a fost doborâtă de un pilot român de pe un avion F-16, în Buzău. ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Radu Miruţă dezminte că ar fi plătit 2.500-2.700 de euro pe noapte, în ...
Libertatea
Subscriu. E echipa pe care o vreau cel mai mult disparuta din liga I.
nu am vazut demult o echipa asa oribila,macabra,rea,dura, urata, cu fotbal chircit,desi in chintesenta cica e echipa unde cresc tineri si viitoare sperante, viitoru de cand e in liga 1 practica un fotbal oribil, de judet, cu partide jucate doar la alibii si la rezultat.mereu meciurile viitorului sunt urmate de conflicte, batai,eliminari,suspiciuni de blaturi,meciuri trantite,etc.nu am vazut in 2 ani de zile nici un meci cap coada onorabil facut de avortonul asta mosit de machidonul hagi.
Sper sa retrogradeze rushinea numita viitorul, gicutza e un simplu sclav al stinei fekaliote!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL BOTOSANIII ! Doamne retrogradeaza monstru asta de echipa a machidonului , e cancerul ligii 1 in momentul asta viitura constanta voluntari ovidiu.
La arbitri nu da nimeni cartonase rosii ? Ce mai corectitudine.. Halal.
Lacatus, Dumitrescu, Balint au ramas stelisti si acum. Pe Hagi nu l-am auzit niciodata sa mai tina cu Steaua in campionat. Rusine... Aici sigur a avut o discutie cu Coltescu.
Cred ca ambele echipe or sa inscrie in acest meci.
Deci s-a vazut si de pe luna furaciunea lui HAGI (COLTESCU) 11 METRI DAT AIUREA...NU CA AS FI PE LUNA DAR....HAGI CINSTITUL HAGI CINSTITUL HAGI CINSTITUL CARE VREA SA FIE CORECTITUDINE IN FOTBALUL ROMANESC....SPER SA REVINA BOTOSANI si sa castige meciul macar cu 3-1 asa in ciuda lui NENEA HAGI.
Moldovenii pot urca pe locul 9. Cred ca asa ati vrut sa scrieti. Ziarist BuCurEste.an ... HAI BOTOSANIUL !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.