Alte știri din fotbal
„La fel ca pe câmpul de luptă!” » Ponturi de la turcul făcut mare de Gigi Mulțescu: „Turcia are probleme cu astfel de echipe”
0
Mihai Stoica, după două etape de play-out: „Degradant, înfiorător!”
0
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
20
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
27
Știri din fotbal internațional
Pe Valverde îl așteaptă 2 etape de suspendare! » Verdictul specialistului
0
PAOK, dezastru la Volos! » Răzvan Lucescu: „Cel mai slab meci al sezonului”
0
Griezmann pleacă imediat după derby-ul Real - Atletico Madrid! Are permisiunea clubului
0
Gazzetta dello Sport îl atacă dur pe Chivu: „A pierdut Interul”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
16
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Cum își rotunjesc veniturile încasate de la buget șefii din Ministerul ...
Libertatea
Ai dreptate Fefeleaga doar ca la ce ocazii n-aveti, ar fi trebuit sa fie 3-0 pentru Steaua dar azi joaca Fscb, Steaua nu are meci azi.
Fîcîsîbî nu se dezminte... Rușine.
si marmota va impacheta ciocolata in staniol :))
agonie? tu macar ai cititi ce cer aia? efectiv preia echipa din liga 1,cei de la mapn,daca prin absurd,ar castiga. o sa avem un buget de 10 ori mai mare decat acuma din banii tai. pe Steaua de bine de rau,o vor toti. cineva tot pune mana pe ea. dar nu vad sa aiba vreo sansa.
***... steaua e echipa armatei...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
repriza buna. steaua, cand jocul il evita pe lemn tanase, e foarte periculoasa, iar iasiul are o linie ofensiva tare (platini, albanezul si mai ales jo) in spatele lui cristea.
Astia sunt angajatii lui catalynn.El poisonica ,ca daca te uiti la ei au aceleasi texte.Si catalynn este la obscurul ala de site steaua libera.
Ce vina am eu ca s-a dat amanare ? va prelungeste speranta. se va transforma in agonie :)))
la ce ocazii avem,ar fi trebuit sa fie 3-0 pentru Steaua.
Inca nu ne am razgandit...asteapta si tu ! Daca nu o rezolva ei...nu va lasa arbitrul ! Repet...cand fcsb se chinuie..primeste penalty sau isi d au aia autogol !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.