Alte știri din fotbal
Șoc în fotbalul românesc! Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de la FRF: 150.000 de lei!
0
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
4
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele de start
1
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
0
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
daca juca enache altul era scorul,s-a bagat anaful pe transfer!
Bine Ganezu' =)) =)) =)) Acum daca ii executa si Iasiul lui Napoli incepe distractia adevarata =))
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DINAMO!!!!!!!!!!!!!!1
eu cred ca fundasii Stelei au fost blat ...Kone nu avea cum sa ia mingea de la 80 de metri si sa inscrie :)
au inceput manevrele lui pandele,mitica si kassai ca sa scape voluntariul de la retrogradare.astia erau in foame de puncte si penalul si-a ajutat finul sa mai faca puncte.steaua cu 3 puncte sau fara 3 tot nu facea mare branza.eu asa vad meciul asta.blat marca reghe si penalul
ala are o boala ciudata... o combinatie boala valahului cu a lui randoarme...mai e si cronica !
Bad, are ce și-a dorit. Nu uita asta. Vrea el să demonstreze că face să mănânce jăratec niște gloabe care nici iarbă verde nu mâncau pe vremea lui Rădoi sau Gîlcă.
Raul, ramul, arbitrajul, totul a fost impotriva noastra azi! :)
Cea mai mare tragedie din istoria umanitatii s a produs in aceasta seara in Bucuresti ( Romania ) cind o echipa necunoscuta , care se lupta pentru retrogradare, a reusit sa invinga Marea Iubire Nationala , denumita fcsd (fosta fcsp, fcsb, steaua, cca, etc) ! Binenteles ca procentul de cca 99 % din populatia Romaniei (dupa unele sondaje mincinoase ar fi 49 % ) plinge in hohote si va cere prin referendum un doliu national pe o perioada nederteminata !
comunitarii sunt in delir
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.